Ik wil een provider met een goede prijs kwaliteit verhouding.En is bv 2GB download limiet veel of ben ik daar met 2 weken overheen, is Tiscali een goede provider of niet.Of moet ik toch maar XS4all nemen.
Tiscali adsl smart 1248/ 320 29,95 per maand 4000 mb data limiet (is dit wat)xs4alladsl start 384/ 128 29,95 per maand 5000 mb data limiet (en deze??)
Ik weet niet wat het verstandigste is..kunnen jullie mij adviseren
(Bewerkt door Rwtje om 15:10, 21-02-2004)
Met ethernet modem super makkelijk aansluiten op de Mac.Helpdesk,wel Mac kennis,zonder meer,maar lange,lange wachtijden...2 x 45 minuten en 1 x 20 minuten,nu hopelijk nooit meer nodig.Overigens zowiezo niet nodig,maar mijn vader is wat minder hgandig op zijn macje....
Snelheid,prima,loopt gewoon goed.
Ik zou WEL een ethernetmodem nemen,bij wie je ook gaat!
Zoek voor je mac in ieder geval een provider die een ethernetmodem kan leveren voor weinig of gratis. Een datalimiet is vervelend en het liefst heb je er geen. Daarnaast is support voor de mac natuurlijk handig en ik heb het idee dat XS4ALL daar wel aan voldoen. Ik ga nu waarschijnlijk voor XS4ALL lite, a 39,95 p/m. Geen datalimiet en snel zat. Helaas betaal je ook voor een virusscanner, maar goed.
Tiscali zou ook wel eens interesant kunnen zijn, want ze lijken veel snelheid voor weinig te kunnen bieden. Ik ben benieuwd of er macfreakers zijn die hier ervaring mee hebben.
echt, je zult geen spijt van krijgen. Na 6 jaar bij hun zou ik voor geen geld veranderen!
Neem inderdaad een ethernetmodem, da's het beste.Of 2 GB genoeg voor je is in de maand is moelijk te zeggen, daarvoor ontbreek de informatie met wat je ermee wilt gaan doen (game / browsen / downloaden van bestanden)
roderojo om 15:26, 21-02-2004XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, XS4ALL, of... hmmm XS4ALL! echt, je zult geen spijt van krijgen. Na 6 jaar bij hun zou ik voor geen geld veranderen!
Ondanks dat ze qua snelheid lager liggen dan Tiscali voor dezelfde prijs???
maulin om 15:31, 21-02-2004Ik zit bij XS4all, en ben daar erg tevreden over Ze hebben een goede service, ondersteunen de mac en doen geven ook de nodige extra's voor het geld (virusscanner / firewallsoftware).Neem inderdaad een ethernetmodem, da's het beste.Of 2 GB genoeg voor je is in de maand is moelijk te zeggen, daarvoor ontbreek de informatie met wat je ermee wilt gaan doen (game / browsen / downloaden van bestanden)
Browsen...uurtje per dag....mp3 downloaden...dat zal best wel eens gebeuren....programma's/update's downloaden.
Met zo'n datalimiet...moet ik dat zelf bijhouden of krijg ik een mailtje van de provider wanneer ik bijna aan mijn tax zit.
Rwtje om 15:39, 21-02-2004Met zo'n datalimiet...moet ik dat zelf bijhouden of krijg ik een mailtje van de provider wanneer ik bijna aan mijn tax zit.
Bij XS4all kan je inloggen op je eigen servicepagina, daarin kan je o.a. je data verbruik zien.Ik heb een abbo zonder datalimiet en heb dus nog nooit een mailtje daarover gehad.
Rwtje om 15:33, 21-02-2004Ondanks dat ze qua snelheid lager liggen dan Tiscali voor dezelfde prijs???
Je kunt beter een Windows PC kopen ipv een Mac, die zijn even snel als Macs, en nog goedkoper ook!
Begrijp je wat ik probeer te zeggen?
XS4ALL is niet de goedkoopste, maar qua kwaliteit en service staan ze op eenzame hoogte. Daar kunnen prijsstunters zoals Tiscali nog een puntje aan zuigen. Ik ben zeer tevreden over m'n XS4ALL Basic ADSL.
(Bewerkt door Niesthoven om 13:29, 22-02-2004)
Mijn tip: lees voor het aflsuiten van het contract eerst de leveringsvoorwaarden door en print deze ook. Erg saai, maar je weet dan wel precies waar je voor tekent. Daarnaast is het bijna onmogelijk om later de door jou ondertekende leveringsvoorwaarden weer boven water te halen (ik spreek uit ervaring). Er worden nogal eens wijzigingen doorgevoerd en die worden niet altijd aan de klanten gemeld.
Maar......let op de aanbiedingen die lopen bij de verschillende providers. Geen aansluitkosten, gratis modem, 1/2 jaar lagere prijs....en doe er je voordeel mee.
Misschien is er nu wel een betere aanbieder maar geen datalimiet is voor mij een absolute plus.
Guus
TIP: [/i]
Webwereld heeft een goed overzicht gemaakt met alle abonnementen en vergelijkt ze op prijs/kwaliteit:
www.webwereld.nl/bijlage/breedband04.phtml