geplaatst door: racoon
Vrijdag j.l. heb ik mij een Vodafone USB stick aangeschaft en het zaakje laten activeren via het Belgische Proximus netwerk.  Ik ben het ganse week-end er mee bezig geweest, maar krijg het zaakje niet aan de praat.
Volgens de systeemvoorkeuren ziet de Macbook de stick wel zitten, maar ik raak niet op internet of aan mijn mailbox. De installatie software heeft naar alle waarschijnlijkheid zijn werk ook goed gedaan. Vermoedelijk zie ik iets over het hoofd bij het configureren van de verbinding en kom er niet achter wat.
Wie heeft ervaring met dit soort van mobiel internet en kan mij verder helpen?
Alvast bedankt voor jullie hulp.
Vodafone stick op Macbook Pro - het werkt niet.
16 maart 2009 - 09:52    reactie #1
geplaatst door: Robert
[news]Ik had pas hetzelfde met een stick van de KPN, daar moest uiteindelijk in Systeemvoorkeuren > Netwerk > Geavanceerd het juiste modem geselecteerd worden. Misschien dat dit bij jou ook het geval is..?[/news]
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Vodafone stick op Macbook Pro - het werkt niet.
16 maart 2009 - 10:38    reactie #2
geplaatst door: racoon
Blijkbaar was de Vodafone software wél op de harddisc geplaatst maar activeerde het zichzelf niet, zodat de installatieprocedure niet werd afgewerkt. Heb in "Programma's" de software opgezocht en na dubbelklikken kwam de volledige handel op gang. On-screen stappen gevolg en nu blijkt alles te werken.
Toch bedankt voor je reactie.