Hoe lang moet een mens proberen voor hij iets supersimpel voor elkaar krijgt?? :-o
Ik heb een Belkin Wireless Router waardoor internet door het hele huis verzonden wordt. Nu wil ik aan mijn stereo een Airport Express aansluiten ENKEL om muziek te streamen. Wat ik ook doe, het lukt niet.
Ik ben met de meest eenvoudige werkwijze begonnen. Gewoon via de configuratie assistent de AX opdracht gegeven aan te sluiten op mijn bestaand netwerk en enkel muziek en printfunctie te streamen. Wanneer de AX is geconfigureert is hij nergens meer terug te vinden en iTunes vindt hem ook niet.
Hard Reset...
Veel gelezen op 't internet over voorbeelden waar 't perfect en meteen lukt en ook waar er moeilijkheden zijn. Ergens werd gezegd dat de AX problemen zou kunnen hebben met 192.x.x.x IP-adressing, dus mijn Belkin op de standaard van de AX (10.0.1.x) gezet.
Weer de normale werkwijze, weer hetzelfde resultaat...
Dan eens geprobeert om de AX via het hulpprogramma manueel in te stellen. DHCP mag hier niet gebruikt worden voor de AX als ik het goed heb he? Nu ja toch ook weer op alle mogelijke manieren geprobeert, maar niets!! De AX is nergens meer te bespeuren wanneer ik instellingen opslaag... Ik wordt gek van al die hard resets... zelfs via de ethernet kabel is ie nergens meer te vinden.
Wie heeft er raad voor mij? Eerlijk gezegd heb ik een half jaar geleden ook al verscheidene pogingen gedaan zonder resultaat. ik was toen zo gefrustreerd dat ik de AX ergens in een hoekje gedumpt heb... Maar ik heb zo'n grote bibliotheek aan muziek en wil die natuurlijk ook wel graag over m'n stereo kunnen afspelen terwijl ik aan m'n bureau zit te werken.
Volgens Apple zou dit peanuts moeten zijn... de praktijk toont het even anders...
Doe ik iets fundamenteels fout? Hoe krijgen julllie het aan de praat?
Ik ben benieuwd naar al jullie ideeën...
Merci!!!
L.