MINI MAC loopt vast op internet en Gnutella
20 december 2005 - 22:04   
geplaatst door: cicirider
Kan iemand mij helpen? Ik zit op een netwerk WIFI (legaal van mijn verhuurder) en ik kan bij hun inloggen. Alles werkt, maar regelmatig loopt de mac (mini) vast. Tot grote frustatie. Niets doet het meer, zelfs de muis.
Ik werk met een Dlink D122 (thumb) maar ik vraag me af of het hier aan ligt. De afstand van de thumb naar de mac is 3 meter. Pas hier ontvang ik het signaal. Een airport kaart zou een oplossing zijn, al weet ik niet of dat ik op de plek van mijn mac wel bereik heb. Als ik een fileshare programma start freezed de hele boel zowiezo. Ik was zo verliefd om mijn mini, maar nu staat het huwelijk op wankelen.
Help, I need some relation therapy from a pro.


Mac os x 10.3.9  :barf:

MINI MAC loopt vast op internet en Gnutella
20 december 2005 - 22:13    reactie #1
geplaatst door: TRML
Ik denk dat het wel degelijk aan die DLink kan liggen, netwerk omleggen via USB is geen goed idee, je kan beter een airport kaart kopen. daarmee moet het wel stabiel werken. :apple:
MINI MAC loopt vast op internet en Gnutella
21 december 2005 - 08:37    reactie #2
geplaatst door: Slagroom
[zeik mode]wat is een mini mac?[/zeik mode]

Ik denk dat je share programma of de drivers voor de wlan kaart de boosdoener is.

Beide dus opnieuw installeren.

Welk programma gebruik je? Het kan namelijk ook zijn dat je Java spulletje aan z'n gort is (LimeWire, Azures, etc maken gebruik van java).

MINI MAC loopt vast op internet en Gnutella
21 december 2005 - 09:53    reactie #3
geplaatst door: reddrummaster
Ik heb ook een D-Link DWL122 en de originele driver levert idd de nodige problemen. Bij mij was het een echte kernel panic generator.

Zoek eens op DWL122 en je komt ergens een link naar een 3rd party driver tegen, die werkt bij mij (iMac G3 rev.D) perfect.

MINI MAC loopt vast op internet en Gnutella
28 december 2005 - 22:20    reactie #4
geplaatst door: cicirider
Inderdaad, een airport kaart zou kunnen werken. Maar zoals gezegd, ontvangt deze niet op de juiste afstand.
En de router is niet van mij, en kan ik dus niet verplaatsen.
Nevertheless, ik ga het proberen met de DWL122 3rd party driver.

Let you know, Thanks already for your feedback.