Een servertje er van maken kan prima, hoewel de snelheid erg laag is natuurlijk. Bij mij staat op de hoek van het bureau een 630 te draaien als fax (ontvanger), geshared en toegankelijk t/m 10.3, met systeem 7.5 erop (moet vanwege de faxsoftware). 8.1 is het maximum dat de machine aankan. Bij zit er een UTP-netwerkkaartje in en natuurlijk de TV-kaart om lekker op een klein scherm de TV mee te laten gaan met werken (met afstandsbediening).
Die 120 Gb schijf gaat volgens mij niet lukken, de 630 heeft een beperking in de blokgroottes van de schijf geloof ik, maar je zou het moeten proberen.
Ik heb nog een ethernetkaartje liggen voor het LC-PDS slot (10 euro) of voor het COMM-MODEM slot (15 euro), die werken met de standaard drivers van Apple als je een nieuw systeem installeert. Ik heb zelfs nog een DOS-kaart liggen voor de 630 en nog een extra TV- en video in-kaart mocht je belangstelling hebben.