Evert,
Je kunt dit probleem alleen opzoeken door stapsgewijs te werk te gaan en te kijken wanneer de sync traag wordt.
Ik zou eerst de Palm conduits die zorgen voor synchronisatie terug zetten. Je vindt deze onder OSX - Library - Application support - Palm HotSync.
Daar staan twee mappen Conduits en Disabled Conduits. Zet beide venster open en sleep de Apple conduit naar de Disabled map. Het systeem kan vragen om je wachtwoord omdat je in een systeemmap aan de gang bent. LET OP dat je hem verplaatst, er mag geen Apple conduit in de Conduits map achterblijven zoals dat bij kopiëren gebeurt. Sleep de 4 Palm conduits uit de Disabled Conduits map naar de Conduits map. Je bent klaar, sluit de mappen.
Ga naar de Hotsync manager onder programma's en start deze op. Ga naar conduit settings en stel deze in zoals je dat wilt. Ik denk dat je in eerste instantie de Palm de Desktop wilt laten overschrijven als voor jouw de Palm het meest up to date is.
Hotsync je Palm en kijk hoe lang het duurt.
Als dit heel snel gaat hoef je niet verder te zoeken en zit er iets scheef in je Apple conduit. Ik heb daar geen oplossing voor maar je zou de conduit nog eens opnieuw kunnen installeren met de installer van Apple en kijken of het beter gaat.
Als je het synchroniseren met de Desktop ook al lang vind duren kun je alle conduits eens op "do nothing" zetten om te kijken en ze één voor één eens inschakelen en kijken of er verbetering is. Als bepaalde conduits problemen geven zou je daarop gericht verder kunnen zoeken op de palm site. Of kijk eens of er juist in die conduits vreemde zaken in je data staan die conflicten veroorzaken.
Ik ben de komende week niet bereikbaar dus ik hoop dat je er zo uitkomt
Succes!
Guus