geplaatst door: MacMiep
Ik zit hier met een Mac 10.2.6 met alles gesloten in de Firewall via een NT server in een Windows netwerk te internetten via DSL.

Een online poortentest via Safari geeft aan dat Telnet open staat, poort 23.

Nu vraag ik me af of dat de Mac is of het Netwerk zelf. Thuis alleen aan ADSL staat namelijk alles dicht.

Dit is de testsite:  https://grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2

Die van Symantec geeft alleen de Ping poort aan als zijn de actief, en dat is normaal, maar volgens mij scannen die alleen poorten die bij bekende Trojanhorses worden gebruikt.


grtz, MacMiep

(Bewerkt door MacMiep om 14:18, 7-10-2003)

Al meer dan 20 jaar beheert Miep de MacMiepMacCursus op macmiep.nl & op macostutorial.com in het Engels èn Duits!
Test bij Shields Up online poortenopentestsite
7 oktober 2003 - 15:31    reactie #1
geplaatst door: Fredrik
Het ligt eraan of je een router hebt en hoe die ingesteld is. Als je een gewoon multipc adsl modem hebt test hij de veiligheid van je router, en als je ingesteld hebt dat alle verkeer doorgestuurd moet worden naar 1 pc (bijvoorbeeld voor een webserver), of als je je mac gebruikt om de verbinding te delen wordt de veiligheid van je mac getest..
Join de macfreak groep op http://www.last.fm
Test bij Shields Up online poortenopentestsite
7 oktober 2003 - 15:35    reactie #2
geplaatst door: RVW
Fredrik, wel lezen he?

Citaat
Ik zit hier met een Mac 10.2.6 met alles gesloten in de Firewall via een NT server in een Windows netwerk te internetten via DSL.
My new computer's got the clocks, it rocks! But it was obsolete before I opened the box.
You say you've had your desktop for over a week? Throw that junk away, man, it's an antique!
Your laptop is a month old? Well, that's great. If you could use a nice, heavy paperweight...
Test bij Shields Up online poortenopentestsite
7 oktober 2003 - 17:23    reactie #3
geplaatst door: Fredrik
Oeps sorry  :blush:
Join de macfreak groep op http://www.last.fm