MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 09:29   
geplaatst door: Rico
Als ik inlog met msn, dan doet het programma iets met de router en dan heb ik geen internet meer. Herstarten van de router en ik heb weer internet, maar msn lukt niet. Msn is een noodzakelijk kwaad voor pc familie-leden.
Het gekke is dat het probleem te maken heeft met het hotmail account. Als ik namelijk met een andere naam inlog, dan lukt het wel, ook een nieuwe hotmail of msn account aanmaken helpt, maar na verloop van tijd gaat deze dan ook gek doen en kan ik niet meer inloggen en is de internet verbinding verbroken.
Ik heb een ADSL-verbinding (ethernet modem) en een US Robotics router
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 09:58    reactie #1
geplaatst door: Thomas
Is dit probleem ineens begonnen of vanaf het begin dat je deze router hebt? En is er misschien een firmare update voor de router?

Thomas

Wat ik hier uitkraam is puur mijn persoonlijke mening.
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 10:44    reactie #2
geplaatst door: Webarcher
Had ook al een vaag vermoeden dat er een relatie was tussen de internet verbinding en MSN. Maar wist het niet zeker omdat er nu ook hardnekkige problemen zijn met @home.
Ik zal het toch eens in de gaten gaan houden.

Jeroen

'The propeller is just a big fan in front of the plane used to keep the pilot cool. When it stops, you can actually watch the pilot start sweating'
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 11:36    reactie #3
geplaatst door: hans1111
hier de laatste dagen ook klachten ovr wegvallen van internet, terwijl er ge-msn-t wordt op een powerbook.
Ik heb er geen last van, ik msn niet.
(wat een werkwoord)
zal mijn zoon vanavond nog eens vragen...
alles wat mooi is, is waard om gezien te worden (vrij naar Shaw)
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 11:40    reactie #4
geplaatst door: Leendert
Idem hier, PowerBook G4, de 'golfjes' van AirPort (11Mb) op de menubalk verdwijnen. met MSN aan. Soms. En dan weer wel. En dan weer niet. geheel willekeurig. MSN uit, geen probleem meer.
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 11:53    reactie #5
geplaatst door: Thomas
Misschien is het een idee om eens Adium te proberen ipv MSN. Voor PC gebruikers is aMSN misschien een OK alternatief, maar er zijn er tientallen. Is allicht een goede test om te kijken waar het probleem zit.
Thomas
Wat ik hier uitkraam is puur mijn persoonlijke mening.
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 12:01    reactie #6
geplaatst door: XiC
Ik had een hub die eruit vloog bij bepaalde belastig, als ik op youTube zat bijvoorbeeld.
Ik heb nu een andere en voila, geen problemen meer.

MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 13:19    reactie #7
geplaatst door: Rico
het is een van de goedkoopste routers die ik kon vinden, dus het zal allicht niet een al te ebste zijn, maar hij doet het altijd prima, behalve dus met msn. Het gekste vind ik nog dat een bepaald account in msn de verbinding kan verbreken en een ander account doet dat niet...  :wacko:
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 13:27    reactie #8
geplaatst door: rockandroll
ik had hetzelde probleem...dan op aanraden van iemand Adium geprobeerd (gratis programma dat alle msn functies heeft-en veel handiger en mooier op de koop toe) en die is zeer stabiel, valt quasi nooit weg ... ik ben er zeer tevreden van, misschien een tip voor jou?
gegroet !
rock&roll baby
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 13:31    reactie #9
geplaatst door: Rico
ik zal adium eens downloaden en proberen.
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 13:35    reactie #10
geplaatst door: Powerbooky
Mocht er een optie UPNP in die router zitten; zet dat eens uit. Mogelijk helpt dat.

Je zou ook even kunnen kijken of er nieuwere firmware beschikbaar is voor jouw router. In mijn router zit ook een soortgelijke bug in de firmware. In een bepaalde combinatie van instellingen in de router samen met videoconferences in iChat wil de router volledig crash'en, gevolgd door een auto-reset.

Het viel mij al op dat MSN Messenger ontzettend veel verbindingen maakt. Zelfs als je niet aan het chatten bent en alleen het programma open staat, worden er om de zoveel minuten nieuwe verbindingen geopened.

Smart people usually do their things on a Mac!  | Mac mini 2009 | Mac mini 2014 ProxMox | Mac Pro 2008 | MacBook Pro 2019 | Mac mini M4 pro
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 13:37    reactie #11
geplaatst door: Tijmac
het ip van de router ff veranderen naar 10.0.0.1 en het werkt weer, bij mij heeft het het msn probleem opgelost
MBA 2015, iPhone 8+, eMate 300, iPod 2nd gen.
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 14:29    reactie #12
geplaatst door: Leendert
Adium staat alweer een paar uurtjes aan, geen onderbreking gehad, lijkt een poortjeskwestie dus.
MSN sloopt internetverbinding
9 mei 2006 - 14:58    reactie #13
geplaatst door: Rico
bij mij werkt Adium ook niet.
MSN sloopt internetverbinding
13 mei 2006 - 10:03    reactie #14
geplaatst door: Boramor
Hoe goedkoop is je router? Ik zou anders toch echt gaan nadenken over iets met een beetje kwaliteit.  :music:
MSN sloopt internetverbinding
13 mei 2006 - 19:28    reactie #15
geplaatst door: Leendert
Ja je hebt vast gelijk. LinkSys is ook rotzooi. :dozingoff: