Ik heb ook een sitecom WL-113 tot mijn beschikking en gebaseerd op het
wifi usb stick draadje wilde ik deze wel eens op mijn "inmiddels oude" g4-450 proberen. ( ik heb een nieuwe iMac G5 gekocht ).
Eerst even bij sitecom kijken >> probleem 1 : er is v1-001 en v1-002 en dus oook 2 OSX driver versies. Beiden gedownload maar niks geeft resultaat. 001 meldt zich als ZyDas, 002 als Sitecom en resulteert in een Ralink utility install. The ZyDas resulteert in een extra ethernet poort maar verder niets op Wifi instellingen. De Sitecom 002 utility geeft wel Wifi instelling maar meldt "no device !" en doet ook niks.
De stick is wel zichtbaar in het systeem profiel maar that's it.
Gisteren de support desk van Sitecom gemailed hoe ik kan weten welke ik nodig heb maar die vragen alleen naar info die ik al had gegeven ( serie en model # ).
Vanavond nog weer even verder geklungeld met ZyDas. De "en" is nu en(2) geworden daar ik en(1) weggegooid heb. Via een filesearch op Zydas om te kijken of er op een onverwachte plek nog een programmaatje zou staan, kwam ik in pref-panes een ZydasWLAN tegen !
De wonderen zijn de werelld nog niet uit.... Na de beroemde dubbelklik is er nu eem ZyDASWLan in systeemvoorkeuren bijgekomen ! en... ( when will it ever stop.... ) ik zie buurt wifi netwerken, inclusief de mac adressen vam mijn LInksys en "geWDSde" air-express !. Via een click op "more settings" kon ik hier de benodigde WEP instellingen maken.
Vervolgens 1 DHCP renew click and I am in business !
Ik vond dit waardevol genoeg om te delen ( zie ook mijn signature ) en vandaar de update in dit wat oudere draadje.
Doe er je voordeel mee zou ik zeggen.
de groeten.