Ervaring met SonyEricsson T610
16 juni 2003 - 17:50   
geplaatst door: Mr Briggs
Zijn er al mensen die ervaring hebben met de SE T610. De P800 is mij namelijk te duur. Nu zoek ik een goed alternatief. Of is wellicht de Nokia 7650 een optie???
Dual G5-2.0 • 2,5 GB RAM • 160+250GB HD • Cinema Display 23" | Dual G5-1.8 • 2 GB RAM • 160 hd • Cinema Display 22" | MacBook Pro G5-1.83 • 1.5 GB RAM • 80 hd • 15" | iMac 2GHz Intel Core Duo
In het museum Dual G4 • Cube • iMac (Bondi, Lime, Ruby, Strawberry, Grape, Graphite, Tangerine, White) • iBook G3 • Apple Classic (diverse types) • Color Classic • eMate
Ervaring met SonyEricsson T610
6 juli 2003 - 15:10    reactie #1
geplaatst door: PowerbookPat
Ik heb er afgelopen zaterdag 2 gekocht. 1 voor mijn vriendin en 1 voor mij. Ik vind het een geweldige telefoon! Lekker klein, Alu behuizing, dus voelt lekker stevig aan. En er zitten natuurlijk veel leuke features op. Games zijn leuk. Morgen ga ik een bluetooth adapter kopen en kan ik meer info geven.

Patrick

Microsoft broke Volkswagen's world record: Volkswagen only made 22 million bugs!
Ervaring met SonyEricsson T610
6 juli 2003 - 21:58    reactie #2
geplaatst door: jeanlouis
Ik heb nu ongeveer een maandje deze telefoon en ben er laaiend enthousiast over. Ik had hiervoor een Siemens S50 (of M50, geen idee) en was blij om van dat ding af te zijn.

Het beeldscherm is heel erg helder en de menu's werken verassend eenvoudig. Hij kan veel smsjes onthouden (tegen de 70 geloof ik). De spelletjes speel ik er niet op, maar daar kan nog verandering in komen. De ringtones zijn fantastisch:heel erg helder en ook nog eens heel erg luid. De camera is zeker beter dan de huidige Samsung/Nokia dingen; het beeld is heel duidelijk en de kleuren zijn ook niet slecht (65K).

Helaas heb ik nog geen foto's kunnen versturen, omdat ik nog geen Live! heb. (ik moest de telefoon los kopen omdat mijn Siemens bijna stuk was en Vodafone toen de T610 nog niet voerde- los kost hij maar liefst €450...)
Maar morgen heb ik ook Live! .

Het enige nadeel dat ik heb kunnen ontdekken is dat het smssen niet zo gemakkelijk gaat als op een nokia 3210; dat zijn sms-monsters! Ik heb nu vaak dat ik een verkeerde letter te pakken heb. Heel erg storend is dit niet en ik verwacht dat het een leerproces is. (alhoewel; na 300smsjes ofzo...)

Gewoon kopen die T610; het is ook nog eens een uiterst slick model. :thumbs-up:

Microsoft is a cross between The Borg and the Ferengi. Unfortunately they use Borg to do their marketing and Ferengi to do their programming.
MacbookPro - 2.16Ghz - 100GB 7200rpm - 2.0GB
Ervaring met SonyEricsson T610
6 juli 2003 - 22:01    reactie #3
geplaatst door: macanoid
hoe is de bluetooth communicatie met de mac en de diverse iApps??
Ervaring met SonyEricsson T610
7 juli 2003 - 14:51    reactie #4
geplaatst door: PowerbookPat
Ik heb net een bluetooth adapter van Mycom (€29,-) gekocht en hij werkt perfect! Ik heb nu een nieuw Panther thema in mijn telefoon gezet. Ook het syncen met iSync ging goed. Zowel de kalender als de telefoonnummers! Ik ben echt superblij! Ik had de telefoon afgelopen zaterdag gekocht en dan net die BT adapter erbij. Ik zal vanavond even wat screenshots plaatsen van mijn telefoon. De telefoon heeft ook nog een alu behuizing, hij voelt dus heel degelijk aan.

Patrick

Microsoft broke Volkswagen's world record: Volkswagen only made 22 million bugs!
Ervaring met SonyEricsson T610
7 juli 2003 - 21:49    reactie #5
geplaatst door: RVW
Ik maak even 1 topic van de 2 topics die over de T601 gaan, dus deze gaat dicht.

Zie: http://www.macfreak.org/cgi/forums/topic.cgi?forum=6&topic=639

My new computer's got the clocks, it rocks! But it was obsolete before I opened the box.
You say you've had your desktop for over a week? Throw that junk away, man, it's an antique!
Your laptop is a month old? Well, that's great. If you could use a nice, heavy paperweight...