Ik ben bang dat ik je dan niet verder kan helpen. Het lijkt erop dat de ADSL USB modem de boosdoener is omdat die niet toestaat de internet verbinding te sharen. Op het forum is al vaker ter sprake gekomen dat ADSL USB modems het beste vermeden kunnen worden. Ze doen hun basis functie meestal wel maar ook niet meer dan dat, net zoals nu helaas.
Mogelijk dat je provider niet toestaat de verbinding op deze wijze te sharen. Welk ip adres heeft je iMac eigenlijk toegewezen gekregen? Een adres uit de 192.168.x.x reeks of iets uit de 10.x.x.x reeks?
Nog een laatste vraag. Heb je in de sharing preferences de mogelijkheid om te kiezen welke verbinding je via welke interface wilt delen? Dus staat er iets als: share your connenction from (met de keuze uit USB en ethernet, die moet dus op USB staan) to computers using (en daaronder een ethernet keuze, die dan aangevinkt moet zijn)?
(Bewerkt door neoman om 7:45, 17-07-2004)