Ik geloof dat het makkelijker is om inbox'en te syncen als beide computers 10.5 draaien, is dat eventueel de oplossing? Advies zou zeer welkom zijn.
(Bewerkt door Giel3 om 19:57, 28-04-2009)
Het mooie hiervan is dat je zelfs op een Pc, met bijvoorbeeld Opera, Mozilla Thunderbird of zelf Microsoft Outlook de mail kunt ophalen. Zolang ze allemaal maar de IMAP server van GMail gebruiken.
Met IMAP wordt de mail bewaard op de server. Dus ook je 'verzonden items', deze komen op elke computer in de 'verzonden items' te staan. En alles blijft synchroon met elkaar.
google heeft er iets voor bedacht, zie hier:
http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=nl&answer=47948
Deze instelling had ik ook een tijd gebruikt, gewoon als POP en zorgen dat de email minstens een week op de server blijft staan. Echter is IMAP handiger. Als je POP blijft gebruiken komen de 'al gelezen' mailjes ook telkens als 'ongelezen' ook op de andere computers weer binnen, terwijl je ze al gelezen had.
Bij IMAP komen de 'gelezen' mailtjes ook al als 'gelezen' binnen op de andere computers. Daarbij zorgt IMAP ervoor dat ook je 'verzonden items' mailbox synchroon blijft tussen de computers. Dus als je een mailtje op de ene computer heb verstuurd kun je ditzelfde mailjte ook nog eens na lezen / terug vinden op een andere computer.
Dat klopt, IMAP is makkelijker inderdaad. Bij de pop variant moet je ook een rule aanmaken die je sent-items in je sent folder gooit, aangezien je sent-items ook allemaal in je inbox terecht komen.
(Bewerkt door mk om 11:43, 1-05-2009)