Ik vermoedt dat er niemand reageert omdat ik niet duidelijk ben dus bij deze
het gaat om een G4 die beneden staat en een ibook plus een media speler(tvix).
aan mijn modem hangt een draytek 2200e en daar hangt de G4 aan bedraadt, en dmv een airport express de ibook draadloos.
ook heb ik de Devico mediaspeler bedraadt aan deze router gehangen.
nu is het dus de bedoeling dat de mediaspeler gebruik kan gaan maken van een map die op beide macs staan waar ik vanuit films steaming kan gaan bekijken.
tevens wil ik films op de hd van de mediaspeler kunnem zetten vanuit het netwerk.
ik kan hiervoor volgens de gebruiksaanwijzing samba gebruiken of normaal tcip.
dus ik kies voor tcip,want daar zou streamijng goed werken.
nu heb ik niet veel ervaring en dus NFS manager gebruikt om de verbinding tot stand te brengen,maar de mediaspeler is nergens te vinden,ik heb al nagekeken de poorten van de router en de firewall.
maar die staan volgens mij open.
heeft iemand ervaring hiermee? hiervan zou ik graag een stappen plan krijgen, of een oordeel of ik verplicht ben met NFS manager te werken
bvd gr jor
PS: het vreemde van dit alles vind ik als ik ip nr 192.168.1.12 ping(mediaplayer) krijg ik 0 % pakket verlies
(Bewerkt door JOR om 14:00, 27-07-2007)
(Bewerkt door JOR om 14:24, 27-07-2007)
(Bewerkt door JOR om 14:38, 27-07-2007)