Hey Iedereen,
Ik heb een mac pro met daarop vista x64 Ultimate en Osx Leopard (bootcamp).
Daarnaast heb ik ook nog een dell laptop met daarop xp.
Al mijn hardeschijven hangen aan de mac en het zou dus makkelijk zijn als ik me met hetzelfde account als op de mac (onder osx) zou kunnen inloggen op de laptop om de hadreschijvn te kunnen zien.
(die hardeschijven zijn fat 32 dus dit moet geen probleem zijn).
Onder vista heb ik het al aan de praat gekregen door gewoon per hardeschijf aan te geven dat ik er alleen op kan door me in te loggen met de gegevns van mijn vista account.
Onder mac heb ik meerdere dingen geprobeerd, maar ik kan maar niet de hardeschijven zien.
Ik kan wel via ftp op mijn mac komen, maar dan zijn de hardeschijven nergens te zien, terwijl ik ze wel aan heb gezet voor sharing.
Bij smb kan hij mijn hele computer niet eens zien.
Ik denk dat het misschien is omdat ik steeds een fout adres intyp op mijn xp en dat ik er daardoor niet op kan komen....
Het probleem is alleen wat moet ik anders typen :p
bij smb zegt hij onder mac dat mijn comp toegankelijk zou moeten zijn via "smb://wmr-mac-pro.student.utwente.nl." (hoe ik dan bij mijn hardeschijven kom weet ik niet, want ik kan mijn hele computer niet zien).
bij ftp zegt hij "ftp://wmr-mac-pro.student.utwente.nl." (hiermee kom ik wel op mijn compter terwijl ik die niet share en mijn herdeschijven die ik wel share zie ik niet).
Alvast bedankt voor de hulp,
(de netwerkkabel zat er in!! :p)
WMR
Het is inmiddels wel toegangkelijk via smb, maar nu kan alleen iedereen er bij terwijl ik toch echt heb gezegd dat alleen ik me kan inloggen.
(Bewerkt door WMRassers om 15:27, 11-06-2008)
(Bewerkt door WMRassers om 15:27, 11-06-2008)