geplaatst door: Mechanical
Goeiemorgen allemaal,

Ik ben Thunderbird (mail-app. van Mozilla) nu even aan het proberen. Maar ik mis de mogelijkheid om de tekst cursief, of vet te kunnen zetten, of te onderstrepen.

Ik keek al op Thunderbird Extensions. Maar zag niet iets, wat ik dàcht nodig te hebben. Dus is mijn vraag: Is tekst opmaken wel mogelijk in Thunderbird? En zo ja; wàt kan ik daarvoor dan wáár downloaden?

:cool:  :music:

M'n fotografie: Marc Boom.com Any colour as long as it's black or white.
Thunderbird: Tekst cursief, vet zetten, of onderstrepen.
3 september 2005 - 12:08    reactie #1
geplaatst door: Mechanical
Ik ben al iets opgeschoten: Ik heb me laten vertellen, dat ik in het toolbars-menu het 'Formatting Toolbar' moet instellen. Maar ik zie daar alleen staan; een Mail-, Search- en een Statusbar.

Overigens lees ik in de voorkeuren, dat Thunderbird ook emoticons kan afbeelden (hé, is dat even meegenomen). En dat staat aangevinkd. Dus er zijn tekst-opmaak-mogelijkheden in Thuderbird.

M'n fotografie: Marc Boom.com Any colour as long as it's black or white.
Thunderbird: Tekst cursief, vet zetten, of onderstrepen.
3 september 2005 - 14:00    reactie #2
geplaatst door: cvanmeer
van het ModeratorTeam Hoort eerder in Software OS-X.

[cvanmeer]
Onderwerp verplaatst.