Leendert: waarom niet dat verouderde ISDN eruit gooien en bv een aantal VOIP nummers nemen?
Carlo om 18:44, 14-06-2008@ heuvelrachik heb ook XS4ALL Only en werd van basic teruggeschroefd naar Lite maar wel na meer dan een half jaar toen kon het opeens niet meer....weird. Wil alleen maar aangeven dat het bij XS4ALL ook niet meer is zoals in the old days.Tis wel een van de betere terwijl het toen gewoon de beste was!
Is dat niet omdat de snelheden werden opgevoerd? Ik had/heb nu ook ADSL Basic via KPN en bij de overstap werd netjes gemeld dat XS4ALL Basic hier niet mogelijk was. Maar de Lite versie heeft meer snelheid dan KPN Basic, dus ik ga er alleen maar op vooruit: sneller en goedkoper. Zelfs als ik de korting op het oude abonnement (wegens jarenlange trouw aan xs4all) meetel is dit goedkoper.
Ik ben dan weer op mijn beurt op zoek naar een goede usenet-provider.
Ik heb Astraweb geprobeerd, maar dat valt erg tegen.
Je mag als xs4all-klant trouwens gratis gebruik maken van de KNP hotspots, super! (ik gebruik het zelden, maar 't is wel fijn als je op het station ff de treintijden op kunt zoeken )Kortom: tevreden gebruikers, hier in Leeuwarden.
Pluspunten voor XS4ALL, die heb ik ook vanmorgen aan de lijn gehad en ze schuiven de termijn een week terug dus ik zal waarschijnlijk een week eerder kunnen beschikken over mijn XS4ALL ADSL.
[EDIT 16:41 UUR] Ineens, jawel ... ik had de router up/down page op 30 sec. refresh gezet ... en ineens deed ie 't weer!!! Ze hebben die kromme volt er dus uitgepulkt. [/EDIT]
maar zonder gekheid, ik heb nooit veel problemen gehad met KPN. Ik was een van de eerste die het internet+bellen kreeg en dat werkte vanaf het begin (vrij) goed.
(Bewerkt door wolly om 17:05, 17-06-2008)
Flix om 11:48, 15-06-2008Leendert: waarom niet dat verouderde ISDN eruit gooien en bv een aantal VOIP nummers nemen?
Hier ook nog iemand met een ISDN-2 lijn en ik zou die nooit door VOIP-lijnen vervangen. In tegenstelling tot Flix werk bij mij de VOIP nog steeds goed ondanks de overstap van Tiscali naar Telfort (centrale-afhankelijk?) maar als je telefonie voor je bedrijf belangrijk is dan voldoet het simpelweg niet omdat het toch minder betrouwbaar is/blijft.
In mijn geval bel ik ongelimiteerd over VOIP door heel NL (dus dat zijn mijn uitgaande lijnen) en de inkomende lijnen lopen over ISDN2, bevalt prima!
Als je trouwens helemaal van de KPN af wilt dan zou BabyXL e.d. wel een alternatief kunnen zijn...[/news]
tantepoes om 14:40, 15-06-2008Ik ben juist terug gegaan omdat ik veel problemen had met Tweakdsl via Tiscali.
Ik ging over naar i+b vanwege het prijsverschil met XS4ALL.Maar ik heb echt spijt vanwege de storingen bij de telefonie.
Als er een moment komt dat ik zonder vaste lijn kan ben ik weg.Ik heb op zich niets tegen VOIP (echo's en zo) dus ik wacht het af.Dan zou een internetprovider mijn vaste lijn moeten overnemen?
Een telefoon zonder 220 heeft alleen voordelen bij noodgevallen...
edit: als ik iemand herhaal dan spijt me dat, viel er even middenin
(Bewerkt door Panico om 8:41, 18-06-2008)
Bij XS4ALL kan je een VOIP nummer aanvragen las ik en op de modem-router zit een telefoonaansluiting daarvoor. Ik ga dat eens uitproberen, eerst even uitzoeken hoe dat werkt en wat dat kost per minuut/gesprek.
[EDIT] Eerlijk is eerlijk: ze houden wel woord bij KPN, meneer van gisteren heeft net opgebeld om na te vragen en ook beloofd om mijn case nummer door te geven aan een afdeling die "... de financiële kant met u gaat afhandelen." Bijna 6 dagen geen internet betekent namelijk ook dat ik diverse klanten niet heb kunnen bedienen en dat heeft mij dus geld gekost. Op deze manier maken ze in ieder geval dat een beetje goed hoop ik, al is de frustratie erg groot geweest. [/EDIT](Bewerkt door Leendert om 9:54, 18-06-2008)
(Bewerkt door Leendert om 9:54, 18-06-2008)
Leendert om 8:52, 18-06-2008Bij XS4ALL kan je een VOIP nummer aanvragen las ik en op de modem-router zit een telefoonaansluiting daarvoor. Ik ga dat eens uitproberen, eerst even uitzoeken hoe dat werkt en wat dat kost per minuut/gesprek.
Eerst gewone telefoonlijn herstellen, of gewoon abo door laten lopen,totdat XS4ALL ADSL en VOIP heeft overgenomen en geactiveerd?
In de bevestigingsbrief staat:
Hartelijk dank voor het bestellen van ADSL en bellen. Bellen is bij XS4ALL standaard inbegrepen. U kunt zelf bepalen of en wanneer u hier gebruik van wilt maken.
Zoals op die pagina aangegeven kan je via het Service Center een gratis SIP nummer aanvraqen. Ik weet nog niet of de op de bovenstaand vermelde pagina aangegeven methode gerelateerd is aan de door Flix vermelde tarieven.
edit: toch beter dan Skype?
(Bewerkt door Panico om 10:06, 18-06-2008)
Op mijn site heb ik het vaste nummer al niet meer vermeld...
Maar als het een keer wat minder is, wat is dan ook weer het verschil met KPN?Zelfs met nummerbehoud en flat fee, het is toch ook van KPN?
(Bewerkt door Panico om 11:33, 18-06-2008)
heuvelrach om 13:50, 19-06-2008Het verschil is dat het een stuk goedkoper is. En het is niet van KPN. Ook al is XS4ALL een dochter van KPN, ze werken volledig zelfstandig en dus niet via het KPN-netwerk.
Josh om 14:05, 19-06-2008Inderdaad zelfstandig maar bij mijn beste weten wel via het KPN-netwerk.Kort geleden lag bijna heel Nederland plat door een storing bij KPN enondanks het feit dat ik bij XS4ALL zit had ik geen internet.Of lag dit toch nog enigszins gecompliceerder?
Internetten.nlWie biedt ADSL aan?Er zijn in Nederland verschillende ADSL-netwerkleveranciers. Sommigen hiervan bieden ADSL aan als eindproduct, terwijl anderen hun diensten als tussenpersoon via Internet Service Providers leveren. De huidige ADSL groothandel-leveranciers zijn:KPN ADSLBbnedTiscaliVersatel/ Tele2Bbned levert in principe niet rechtstreeks aan consumenten.KPN levert Direct ADSL (heet sinds april 2007 Internet van KPN), waarbij de klant verbinding krijgt met het internet zonder tussenkomst van een provider.Tiscali levert onder haar eigen naam wel rechtstreeks aan consumenten, hoewel het ook mogelijk is internet op het Tiscali netwerk te krijgen bij een andere provider.Er zijn providers die van meerdere netwerkleveranciers gebruikmaken. Op Internetten.nl kunt u honderden pakketten bekijken, vergelijken en desgewenst online bestellen. Er wordt altijd vermeld via welke netwerkaanbieder ADSL aangeboden wordt.
Er zijn providers die van meerdere netwerkleveranciers gebruikmaken. Op Internetten.nl kunt u honderden pakketten bekijken, vergelijken en desgewenst online bestellen. Er wordt altijd vermeld via welke netwerkaanbieder ADSL aangeboden wordt.
(Bewerkt door MacBigfoot om 15:08, 19-06-2008)
En ik maar denken dat die net door KPN is 'overgenomen'...
Over Bbned hoor ik wel veel goede berichten.Maar als ik het goed begrijp gaat dat toch via een (KPN)telefoonlijn?