Maar wat was dat nou met een ip adres toekennen aan mijn printer? ik heb een epson usb printer die op de g4(0sX) is aangesloten.Die wil ik dus gaan gebruiken vanaf de imac(0s 9)
Bedankt voor je tip wat de firmware betreft ik zou het zo vergeten.
Succes
Toch ?
Cees Sweere om 21:13, 24-07-2004Jongens : in de MacFan Dus : haal je wijsheid daar en gaat als gesmeerd !!
Ik vond het niet echt geweldig klinken om als we iemand bijna van zijn probleem af hebben geholpen het advies te krijgen elders 'wijsheid' te halen. Echt erg vond ik dat nou ook weer niet, daarom staan er ook een aantal emoticons bij mijn opmerking. Die moet je natuurlijk wel weten te interpreteren.
En over jouw bijdrage aan MacFreak of de betekenis die MacFreak heeft voor jou heb ik niets gezegd. So no hard feelings on this side!
Nog één ding : ik zie nu pas jullie discussie over dit onderwerp, anders was ik natuurlijk al eerder om de hoek komen zeilen
Tabé !!
groet jor
Gr Jor
Ik hoop dat ik niet te stomme vragen stel!
GR Jor
P.S. eigenlijk moet je voor nieuwe vragen een ander draadje openen want anders wordt het een zooitje in dit draadje.
Bedankt