Kabel vs adsl (vlaanderen)
18 mei 2007 - 10:59   
geplaatst door: JR Ewing 3
Hallo,

Dit is meer voor de Vlaamse medemens, maar "anderstaligen"  :dozingoff: mogen ook reageren.

Ik zit met het volgende: Al jarenlang ben ik bij Telenet, was een van de pioniers. Maar aangezien Telenet langzamerhand iedereen in Vlaanderen hun zin aan het opdringen is, is mijn zin  over om bij deze uitzuigers te blijven.

Dus zou ik de optie adsl discovery line (Belgacom) voor € 6.85/mnd en als provider Dommel, Netconnect (50gb) en € 32.95/mnd kiezen. Nu bij Telenet betaal ik € 61 voor 35gb.

Als Mac gebruiker kan ik niet zomaar elke adsl modem aanschaffen, welke?

Zit in vogelvlucht ongeveer 4 kilometer van de telefooncentrale. Is dit genoeg?

Heb ondertussen wel menig fora uitgeplozen, maar concrete info van Mac gebruikers ben ik nog niet tegengekomen.

Zijn er hier Mac gebruikers die ervaring hebben of gedeeltelijk met deze situatie?

Johan

"I have very simple tastes, I am always satisfied with the very best."
            
Kabel vs adsl (vlaanderen)
18 mei 2007 - 15:49    reactie #1
geplaatst door: Robert
[news]Geen idee hoe het in België op dit moment werkt, maar meestal kan de ISP je ook een modem/router leveren. In de regel bedien je die dingen met een web-interface, m.a.w. gewoon vanuit Safari te bedienen/in te stellen.

Verder begrijp ik je verhaal niet, als je een discovery line van Belgacom neemt waarom heb je dan nog een provider nodig? Als dat voor mailboxen e.d. is dan voldoet Gmail volgens mij prima en die is gratis...[/news]

Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Kabel vs adsl (vlaanderen)
18 mei 2007 - 15:56    reactie #2
geplaatst door: jef
Ik ben van telenet overgestapt naar freedomnet.
En ben er zeer tevreden over.
De service is super snel zelfs in het weekend.
http://www.freedomnet.be/adsl.asp :thumbs-up: