Is er misschien een programma dat eea kan herstellen. Foto's etc staan op deze schijf...Controleer/Herstel schijf bij schijf EHBO lost het probleem niet op.
Thanks!
Als het de controller is (en dat lijkt me het meest waarschijnlijk), kun je zo alsnog bij je data...
Het uitbouwen van een HD is trouwens echt geen duivelse klus.
BTW Mijn eerdere opm. over kapotte controller is gebaseerd op ervaringen in eigen huis en van derden. LaCie heeft periodes (gehad?) dat er prut-componenten gebruikt werden voor hun spullen.
En nog eens BTW: een Sharkoon is een handig apparaat (en zijn ook soortgelijke onder andere namen) -- een soort dock voor losse HD's. Je kunt er je uitruil-schijven mee blijven gebruiken, zonder al te hoge kosten te maken. De mijn kostte een tijdje geleden iets van 50 euro en heeft al meermalen goede diensten bewezen.
Nu dus even kijken hoe ik die terug kan halen...