attachments komen niet aan wel de mail zelf
4 november 2005 - 14:37   
geplaatst door: edith
Hoi,

Ik heb iets raars, als ik een mail met attachment verstuur komt dit in 9 van de 10 gevallen (naar een pc) gewoon aan. Maar de laatste tijd heb ik soms dat de mail bij diegene aankomt, maar het attachment zit er dan niet bij, terwijl ik het wel heb bijgevoegd. Heeft iemand dit ook wel eens. En wat zou ik er aan kunnen doen of ligt het bij de ontvanger.

Groetjes Edith

attachments komen niet aan wel de mail zelf
4 november 2005 - 16:11    reactie #1
geplaatst door: BraboMac
Normaal gezien komen attachments altijd aan indien ze ook verstuurd worden.

Zou een virusscanner of spamfilter een e-mail "afkeuren" dan zal meestal minimaal 1 van de twee (de verzender of de ontvanger) een berichtje krijgen. Zeker als het tekstgedeelte wel verstuurd wordt!

Big Nerd Ranch blogs for Mac developers (and Nerds)
Er bestaan slechts 10 soorten mensen op deze aarde: Zij die binair kunnen rekenen en zij die dat niet kunnen.
attachments komen niet aan wel de mail zelf
4 november 2005 - 16:33    reactie #2
geplaatst door: lappelboom
Dit komt bij mij ook wel eens voor. De ontvanger (Windows PC) ziet of geen attachment of ontvangt een "leeg" attachment. Heeft iets de maken met Windows XP.
Als de ontvanger jouw mailtje, na ontvangst, naar zichzelf forward, ontvangt hij de attachment wel.

Louis  :apple:boom

De Apple valt niet ver van de boom