Al zo'n 9 maanden surf ik vrolijk rond op het draadloze netwerk van de VU.....tot vandaag. Probeerde een vriend zijn Powerbook te configureren om ook op het netwerk te kunnen, bekeek mijn eigen setting en ik ben bang dat ik iets verandert heb. Kom het netwerk niet meer op sindsdien (en die PB ook niet)Nou ben ik destijds door een aantal van jullie fantastisch geholpen. Het was een hele klus nl. om de instellingen goed te kijgen (keychains, certificaten etc) Iemand, van ik meen de TU Twente, heeft me toen een link naar een Amerikaanse universiteit gegeven waar een hele handleiding opstond. Dit bood uiteindelijk de oplossing!Helaas kan ik in het forum nergens meer iets terugvinden, is waarschijnlijk in de opschoning verloren gegaan.Ik hoop dat iemand mij kan helpen.Voor alle duidelijkheid: ik wil graag met mijn Ibook op een beveiligd 802.1 netwerk inloggen.Alvast bedankt voor jullie moeite!
Thomas
Ik was in de veronderstelling (comp. groep hoofdgebouw) dat het vu campusnet pas ergens in oktober het deed.Tenzij je vorig jaar met de pilotproef meegedaan hebt waardoor je nu (nog steeds) een speciaal netwerk login hebt. Vanaf oktober zou je dan met je nieuwe net login draadloos kunnen internetten en wat je al niet wil doen met het hele gebeuren.
Behoren jullie tot de pilotproef of kan ik nu al mijn net id gebruiken, of gebruikt thomas het biologie netwerk (met de oude airports) in het w&n gebouw?Of is er een andere manier om draadloos te internetten op de vu?
vr.gr. mennoo
Groeten,Feike
Succes ermee!!
ps misschien moeten we eens een VU-mac-meeting gaan regelen; ik ken er al zeker 4...Thomas
Al zie je een lief klein (dik, ik hoop niet dat ze dit leest) meisje met zwart haar met een ibook lopen dan is het mijn vriendinnetje!!!
die ibook gebruik ik ook en zij mijn imac thuis.....
Bij Biologie gaan ze trouwens al die mooie mac zaaltjes in de kelder vervangen met windows computers (helaas).
bedankt voor de url,
grz. mennoo
Nee, gaan de iMacjes weg bij Biologie.. Worden ze verkocht of wat doen ze ermee?? Ik heb anders misschien wel interesse.. Ik heb er nl. 3 weken rondgelopen, toen ging ik een gebouwtje verder zitten. Ik moet misschien ook maar even goed doorsparen voor een Boekie, en dan draadloos surfen op de Vu
(klik voor grotere versie)Thomas
(Bewerkt door Thomas om 22:34, 29-09-2004)
Ze hebben het in de zomervakantie gedaan en toen ik eenmaal weer op school kwam waren ze allemaal al verkocht..... De andere macs (grijze en blauwe, dit zijn volgens mij nieuwere types) worden geloof ik ergens volgend jaar vervangen. Maar dat weet ik ook niet zeker. Wat ik wel zeker weet is dat er geen nieuwe macjes komen, dit is door het hoofdgebouw ovelappende computergroep besloten waarschijnlijk om de aloude redenen (die niet kloppen).
Ik weet wel dat de computergroep er niet zo heel blij mee is want nu moeten ze echt veel harder werken en wordt het waarschijnlijk zoals op de afdelingen bij het VUMC dat daar de computermensen geen tijd hebben om alle computers tegelijk draaiende te houden omdat er altijd wel iets is met die computers en ze het dus niet meer aankunnen.
nouja ik ben hopellijk volgend jaar toch weg...ben de vu sowieso een beetje zat.
mennoo
ohja on topic: het wordt, als het goed is, vandaag geprobeerd om te internetten (alles ging goed met de installatie tot het laatste punt....ik heb thuis natuurlijk geen ontvangst!!) dus ik ben benieuwd.
volgens de instructies moet je een .........@vu.nl hebben, daar heb ik mijn netlogin gebruikt alsook mijn aloude bio inlogding. Bij beide geeft ie aan dat er een error is opgetreden.
Hoe hebben jullie dat opgelost want je moet een password hebben die dus niet je netlogin is noch je oude adres e.d.