Hier denk ik anders over dan Flix. De link die hij geeft, geeft ook aan dat het kopieren geen enkel probleem zou moeten zijn. Het instellen als nieuw image waarnaar gebackupped moet worden is een ander verhaal maar een .backupd en een .sparsebundle behoren 100% probleemloos kopieerbaar te zijn.
Juist het verslepen van onderdelen is naar mijn idee een riskante actie omdat je daarmee de integriteit van een TM backup kunt verknallen.
@TS. Kopieer je wel het hele bestand, de .backupd? Het kan zijn dat je eerst op de externe schijf waarNAAR je kopieert de bevoegdheden moet uitzetten via info over deze schijf in de finder. Klik de schijf aan en typ cmd-I. In dat venster vind je helemaal onderaan een vinkje dat je kunt aanzetten om de bevoegdheden op de schijf te negeren. Dat moet je aanzetten.
PS, telkens een nieuw draadje omdat het een iets ander onderwerp is, lijkt mij prima. A voor de duidelijkheid en B om niet in één draadje allerlei onderwerpen voorbij te laten komen (on-topic blijven)