In een ander huis met telefoonaansluiting, werkt het dan wel?
Dat met die twee en vier adertjes klopt, maar dat zou (tenzij je evemtueel ook een adsl lijn ernaast hebt lopen) geen probleem mogen zijn.
vroegah, met de oude draaischijftelefoons had je drie adertjes nodig (twee om te telefoneren, en een die het belsignaal doorgaf, daarnaast was er ook nog een aardedraad) dat is later verandert in een twee-aderig systeem. Om de ouderwetse rinkeltelefoons te laten werken moest je echter de beldraad kortsluiten met een van die twee.
Als je dus je telefoonstopcontact openschroeft, en je ziet twee draadjes kortgesloten weet je waar het aan ligt.
Maar nogmaals, het moet geen probleem opleveren als je geen ISDN of ADSL hebt. (die maken namelijk wel weer gebruik van die derde en vierde draad.