Pc op een draadoos netwerk van Apple
1 maart 2004 - 19:04   
geplaatst door: LJBass
Ik heb een airport extreem basisstation en nou moet er een Windows pc op.
Er zit een SMC draadloos netwerk kaartje in en ik zie mijn netwerk wel maar ik kan geen verbinding maken met internet (via een hub en dan een Alcatel pro modem) maar mijn Macje ziet de computer ook niet.
Ik kan een kanaal instellen 1 tm 10 en hij zegt dat het 10 moet zijn. Heeft iemand een idee hoe het zou moeten?
Pc op een draadoos netwerk van Apple
3 maart 2004 - 17:02    reactie #1
geplaatst door: Jean paul
ik heb bijna hetzelfde probleem, daar heb je natuurlijk niets aan maar ik heb een pc die internet krijgt door een usb modem, ik wil de pc als router gebruiken en heb daar een draadlose netwerkkaart voor gekocht van 54 mb/s.In mijn ibook zit die airport kaart maar er gebeurt helemaal niets! 1 keer zag ik bij network op die ibook de gedeelde mappen van windows maar dat was snel weer weg.Het moet toch mogelijk zijn dat ik zo internet deel?of heb ik echt een airport basis staion nodig(die 200 euro meer kost dan zo'n pc kaart)??
Pc op een draadoos netwerk van Apple
3 maart 2004 - 20:00    reactie #2
geplaatst door: macsmet
Kom op mannen, even zoeken op het forum!
CamelCaps | Educatieve Software - http://www.camelcaps.nl
Pc op een draadoos netwerk van Apple
3 maart 2004 - 20:39    reactie #3
geplaatst door: LJBass
Mijn vader heeft nu een router met modem en draadloze verbinding in een gekocht en nu werkt hij perfect ik heb mijn airport station er ook op aan gesloten en nu heb ik dus 2 draadloze netwerken in huis wel geld verspilling maar het werkt wel.  :dozingoff:
Pc op een draadoos netwerk van Apple
3 maart 2004 - 21:45    reactie #4
geplaatst door: MacFrankie
LJBass heeft idd geld verspild, en macsmet heeft gelijk, dit onderwerp is afgelopen geregeld besproken. Eerst zoeken, dan pas een nieuwe vraag stellen!
Op mijn werk heb ik al Windows, thuis wil ik geen systeembeheerder meer zijn!