AirPort Express en Windows
1 mei 2015 - 12:31   
geplaatst door: Thinksamuel
Ik heb een Airport express en heb een netwerk aangemaakt. Ik kan dat netwerk zien in de lijst van beschikbare netwerken, het paswoord is automatisch ingevuld maar de laptop maakt geen verbinding. Met mijn Macbook Pro kan ik zonder problemen internet gebruiken. Hoe kan ik dat oplossen?
AirPort Express en Windows
1 mei 2015 - 12:56    reactie #1
geplaatst door: jtk
Als het wachtwoord automatisch is ingevuld heeft het Windows systeem dat bewaard na een eerdere setup van een wifi netwerk met dezelfde naam (SSID).

Gebruik je voor de AE en voor de laptop hetzelfde beveiligingsmethode?

Meer lezen:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/setting-wireless-network#1TC=windows-7
en
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/what-are-wireless-network-security-methods#1TC=windows-7 .

jtk
AirPort Express en Windows
1 mei 2015 - 14:01    reactie #2
geplaatst door: Thinksamuel
Waar kan ik zien of de airport ook AES gebruikt? WPA2 persoonlijk kan ik zien, AES weet ik niet. Ik kan overigens niet verbinden met de netwerkkabel, misschien is het beter om de netwerkinstellingen op de laptop helemaal te resetten. Enig idee hoe ik dat makkelijk kan doen op windows?
AirPort Express en Windows
1 mei 2015 - 14:28    reactie #3
geplaatst door: jtk
Volgens de geciteerde documentatie gaat het in Windows om WPA, WPA2 (of nog iets anders maar dat zou wel eens niet kunnen werken met Airport Express).

Er bestaat een Windows versie van het Airport Configuratieprogramma.
Een referentie: http://support.apple.com/kb/DL1547?locale=en_US.
Ik weet niet of dat meteen naar de juiste versie wijst.

jtk