Hallo allemaal,
Ik ben sinds eergisteren de gelukkige eigenaar van een iMac 27". Hij loopt echt geweldig en ben blij dat ik de overstap naar Apple gemaakt heb.
Echter zit ik met een klein, maar toch aardig vervelend, probleempje.
De iMac vindt mijn wifi verbinding en verbindt er ook prima mee. Alleen geeft de verbinding na 5 minuutjes wat problemen. Dan zijn niet alle sites meer bereikbaar en geeft hij linksonderin de browser de melding: "Host ontbinden". Het zijn vaak dezelfde site die dan ineens niet meer bereikbaar zijn (Twitter, bijna alle Google sites, Nu.nl, en nog wel een paar). Andere site doen het dan wel gewoon,. Youtube blijft het bijvoorbeeld altijd doen! Heel apart.
Iemand die mij kan helpen met dit probleem?
Alvast bedankt voor jullie reacties!
Groeten,
Kevin
Edit: op dit moment kan ik bijvoorbeeld wel op deze site komen, maar niet op www.google.nl
Edit 2: Ik had hier voor nooit problemen op mijn laptop. De problemen zijn ontstaan nu ik een iMac heb. Daarom post ik het ook op dit forum.
(Bewerkt door kevindg om 14:47, 13-03-2010)
(Bewerkt door kevindg om 14:49, 13-03-2010)
(Bewerkt door kevindg om 15:14, 13-03-2010)