Heb jij overigens ook haperingen met het streamen van muziek?
Bierdopje om 13:31, 20-12-2004Mijn iMac G5 klaagt soms spontaan dat het wachtwoord niet klopt.Even later doet hij het gewoon weer.
Turver om 10:44, 21-12-2004En je weet ook zeker dat je het wachwoord voor toegang op het netwerk niet verwart met het wachtwoord van het Airport station zelf?
Precies!Je hebt een netwerkwachtwoord van (in mijn geval voor WEP) 13 karakters en voor ieder Airport Station een ander wachtwoord.Deze moet je dus niet door elkaar heen halen!
Ik heb zelf ooit dezelfde zaken verward. Vandaar dat ik het nu zo goed weet...
ruezzz om 10:17, 18-12-2004Ik wou mijn internetverbinding opnieuw configureren met de Configuratie-assistent. (vanwege 10.3.7 probleem)Ik geef daarbij aan: bestaand netwerk > draadloos via airport >Vervolgens moet je het wachtwoord voor de Airport ingeven - Maar... vervolgens krijg ik de melding dat het wachtwoord onjuist is... terwijl ik zeker weet dat het wachtwoord klopt (heb het gecheckt in de Airport Config Assistent) En nou...?
Ik heb/had precies hetzelfde probleem. Mijn config: iMac G5 1.8 Mac OS X 10.3.7. AE firmware 6.1.1.Mijn wachtwoorden (dus voor netwerk en AE) had ik opgeschreven dus die zijn zeker juist. Aan een update ligt het volgens mij ook niet: onder 10.3.5. was het probleem hetzelfde.
Volgens mij ligt het aan het feit dat je ingestelde netwerk/ AE vaak niet benaderbaar is door een slecht/zeer zwak signaal (ook al wordt er geroepen dat je wachtwoord niet juist is). Op die momenten is je netwerk status indicator als het goed is ook helemaal 'leeg'. Als je daaronder je netwerk aanklikt wordt er gemeld dat er een fout is gemaakt is bij het inloggen.Wat bij mij verbetering bracht was 'gebruik storingsonderdrukking' aanvinken onder de netwerk status. Het signaal valt nu minder vaak weg.