Synchen Macbook en iMac
6 april 2008 - 09:11   
geplaatst door: Okki2003
Hello there,

Heb een Macbook en iMac en gebruikte in het verleden Chronosync om ze gesynchroniseerd te houden. Deed dat altijd via Firewire en vondt het niet echt gebruikers vriendelijk gaan.

Nu met Leopard zie je in de Finder onder Shared Devices ook de Macbook (wireless). Als ik die selecteer in Chronosync meot ik doorklikken totdat bij de Public Folder kom.

Mijn vraag is nu bevat deze folder al mijn doucmenten, foto's, itunes songs etc.? Als dat zo is kan ik dan alleen deze folder synchen, zo ja, hoe doe dat?

Mocht een iemand een andere makkelijke manier weten om wireless mijn Macbook in synch te houden .. be my guest.

Alvast bedankt voor alle moeite!

Gr.

Marc

Synchen Macbook en iMac
6 april 2008 - 12:56    reactie #1
geplaatst door: DNA
Waarom niet gewoon op de normale manier? via een dot.mac?
Dit werk bij mij heel erg handig en heel stabiel alles gaat vanzelf en je kunt zelf aangeven wat wel en wat niet gesync moet worden..

Als je een dot.mac eigenlijk te duur vindt €100,-p/jaar wil ik je wel een tip geven..
Ik ben normaal echt geen ebay mans.. maar voor dit is het goed.. Kijk maar eens op ebay.com en zoek naar dot.mac. Je zal hier een hoop vinden rond de $75,-
Omgerekend heb je dan een jaar lang dot.mac voor ongeveer tussen de 40,- en 55,- euro!

Apple = Click, Boom, Amazing!
Synchen Macbook en iMac
6 april 2008 - 20:42    reactie #2
geplaatst door: Okki2003
Oh,

Kan ik daar automatisch music, photo's en doc's mee synchen dan? Dat wist ik niet.

Bedankt voor je reactie!

Marc

Synchen Macbook en iMac
7 april 2008 - 00:12    reactie #3
geplaatst door: DNA
Music en Photo's moet je dan handmatig doen... vanuit je iTunes-map..
Maar bij de Systeemvoorkeuren en dan naar dot.mac, daar kun je zien bij Synchronisatie wat je allemaal automatisch kan laten syncen..

Dit werk super handig ook handmatig is het heel erg leuk om te doen via Back To My Mac...

Apple = Click, Boom, Amazing!