kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 11:48   
geplaatst door: hans1111
Ik heb een airport netwerkje.
Kan de imac bondiblue 233 mhz daarin wireless meedraaien?
Welke kaart heb ik dan nodig?

groet,

Hans.

alles wat mooi is, is waard om gezien te worden (vrij naar Shaw)
kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 12:13    reactie #1
geplaatst door: MicHtical
Geen kaart mogelijk, de enige oplossingen zijn een externe USB bridge van Belkin (rond de dertig euro) maar helaas niet overal verkrijgbaar omdat die vervangen worden door die memorystickachtige insteekmodulles die op de 802.11 g standaard werken. Deze zijn NIET compatibel met 9.2
Of een D-link wireless bridge DWL-810+ of DWL-G810 die je aansluit op je ethernetpoort. De laatste haalt ook 54Mbits maar kost al 120 euro. Momenteel heb ik een probleempje met mijn 810+ maar het heeft gewerkt. Het voordeel van deze twee is dat ze platformonafhankelijk zijn.

Groet

kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 16:21    reactie #2
geplaatst door: mikey
Het kan een stuk goedkoper! gewoon een net werk kabeltje er bij met een basis station er naast maakt niet zo veel uit welk merk. dan ben je een euro tje of 80 kwijt
intern gaat het helaas niet.
why not Build your own intel mac.
its easy and cheap.
oh yeah it looks like crap
kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 16:23    reactie #3
geplaatst door: Roeland
Ik heb zelf ook een imac bondi met mac os 10.3.6 aangesloten op een airport extreme. Volgens mij kun je met airport express een heel eind komen.

Er kunnen helaas geen airport kaartjes in.

Succes

kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 18:06    reactie #4
geplaatst door: roeland lutters
wil je er echt meer voor betalen dan wat die computer waard is ?


roeland
:apple:

Verstrek nooit wachtwoorden of creditcardnummers in een tekstbericht.
kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 20:10    reactie #5
geplaatst door: Panico
Dat heeft-ie al gedaan (OSX)

Goedkoper dan een nieuwe kopen!

:apple:

http://www.pauldj.nl/  ("Interesting reaction! But what does it mean?")
kan imac bondiblue 233 mhz wireless?
3 januari 2005 - 21:15    reactie #6
geplaatst door: MicHtical
Nou Mickey 30 euro is bij ons nog steeds minder dan tachtig hoor  :sigh:  maar als je het hebt op die 120 dan heb je gelijk natuurlijk. De oudere versie gaat echter rond dezelfde prijs over de toonbank dan een router maja, dan moet je je inderdaad afvragen wat je het meest nodig hebt.

Roeland: Een G3 233Mhz op 10.3? Of was het een recenter model. En zo ja (op de eerste vraag) hoe draait dat? Geen problemen enz?