Anderen kunnen niet inloggen
14 april 2004 - 15:15   
geplaatst door: iBookie
Hallo medemaccers,

ik ben al een tijd bezig maar loop tegen hetvolgende probleem aan; ik wil MoH hosten, server starten en klaar, meer niet. Maar niemand kan bij mij inloggen.

Ik heb een Speedtouch 510 ADSL modem meteen aan airport gehangen. Ik heb getracht in het menu van de modem (bij NAT) me IP vrij te geven met betreffende poort (standaard 12203 voor MoH) maar als men dan inlogt op mijn IP gebeurt er niets. Heb hem al rechtstreeks aan ethernetkabel gehangen omdat ik dacht dat het lag aan airport, maar dit helpt ook niet.

Wie heeft er wat tips/trucks ?

-------------------
De wereld wordt iPod en iTMS.....
www.jemida.nl/blog
Anderen kunnen niet inloggen
14 april 2004 - 15:59    reactie #1
geplaatst door: hitchhiker
Kun je zelf inloggen, dus met je locale IP-adres?
Wat voor adres heb je aan de anderen afgegeven?
Wat is eigenlijk moh? :woot:
Anderen kunnen niet inloggen
14 april 2004 - 18:33    reactie #2
geplaatst door: iBookie
MoH= Medal of Honor  :thumbs-up:

Hitchhiker; als ik bv. mijn IP invul in een browser krijg ik wel me setupscherm te zien van me Speedtouch. Normaal bereik je deze door 10.0.0.138, als ik dus mijn IP opgeef en een poort instel werkt ook dat IP om in het menu te komen.

Heb je hier iets aan ?

(Bewerkt door iBookie om 18:33, 14-04-2004)

-------------------
De wereld wordt iPod en iTMS.....
www.jemida.nl/blog
Anderen kunnen niet inloggen
14 april 2004 - 20:30    reactie #3
geplaatst door: neoman
Ik denk dat je in de speedtouch NAT poort 12203 moet openen (d.w.z. doorschakelen naar poort 12203). Dit zul je ook in de Airport moeten doen dus ook daar poort 12203 naar poort 12203 van de juiste mac doorschakelen. In de mac zelf zul je in de firewall poort 12203 moeten openen. Dan de MoH server starten en dan zou het moeten werken. Ik weet niet of MoH meerdere poorten gebruikt dus dat zul je even moeten controleren.
Anderen kunnen niet inloggen
14 april 2004 - 23:51    reactie #4
geplaatst door: hitchhiker
Het ging er mij om of je überhaupt wel kunt inloggen. Dus niet door je externe IP te gebruiken, maar juist je interne. Als dat werkt, dan zal er inderdaad wel iets met poorten mis gaan. Je kunt redelijk eenvoudig zelf controleren of dingen goed gaan. Probeer het eerst door de webserver op diezelfde machine aan te zetten, zelf in te bellen(!) en kijken of je via je externe IP iets te zien krijgt. Als dat werkt en MoH nog steeds niet, dan lijkt het mij een kwestie van nóg meer poorten openzetten. :woot:

Volgens mij heeft een Speedtouch ook een mogelijkheid om alles door te sluizen naar een IP-adres. Dat zou je ook aan kunnen zetten om te kijken wat er wel en niet werkt. Het is naar mijn idee niet iets dat je aan moet laten staan, maar wel handig voor troubleshooting dus.