Mijn ervaring met UPC is dat _als_ het werkt, het prima werkt. Totdat er iets verandert in je UPC-configuratie. Ik heb TV, radio, telefoon en internet via UPC.
Laatst bij een modemwisseling een kleine week geen internetverbinding gehad omdat het achterliggende netwerk nog niet klaar was ofzo. De monteur was ook nog eens vrolijk aan het vertellen dat hij de hele dag al geen enkele klant met een werkende verbinding had achtergelaten
De helpdeksmedewerkers konden mij niet helpen en werken blijkbaar gewoon een scriptje af. Ik heb nooit een helder antwoord gekregen op mijn dagelijkse telefonische vraag (de telefoon werkt bij mij altijd prima!) wat er nu eigenlijk loos was dat ik geen internetverbinding had. Dat irriteerde mij nog het meest.
Tijdens de problemen na de modemwisseling vroeg een medewerker of ik mijn pc uit en aan wilde zetten. Dat doe ik dus niet, mijn router maakt de verbinding met het Chello-netwerk en daar heeft mijn Mac niets mee te maken. Het bleek ook zeker niet nodig te zijn omdat ik na een totale 'Chello-reset' uiteindelijk weer verbinding had.
Technisch dus OK, administratief en ondersteunend nog niet 'je van het'.