USB speedtouch werkt inmiddels
4 april 2003 - 22:13   
geplaatst door: michel071
Na eindeloos gebel naar KPN helpdesk (hopeloos, totaal MAC onvriendelijk en onwetend) en PLANET INTERNET (iets beter) en veel geklooi in mijn  TCP/IP instellingen werkt mijn Alcatel USB modem (meestal).
Dan moet ik toch ook m'n geleende Speedtouch home (ethernet) modem aan de praat kunnen krijgen??
Of moet ik die eerst "tweaken", klaar maken voor mijn Powermac G4 (OS10.2.3)??
USB speedtouch werkt inmiddels
4 april 2003 - 23:14    reactie #1
geplaatst door: Wannes
heb je de TCP instellingen op ingebouwd ethernet gezet ?
USB speedtouch werkt inmiddels
5 april 2003 - 10:39    reactie #2
geplaatst door: JPZ
Heb je de instellingen voor het modem geschikt gemaakt voor de Mac?
Maatje van me had deze week ook zo'n modem gekocht,maar moest via een site eerste het modem resetten.
Ze worden nieuw standaard geleverd met Windows configuratie.
Als je je modem op de Mac zet,kan je in je browser naar 10.0.0.138 gaan en daar het modem "verbouwen" naar de Mac setting.

Bij hem was dat de manier om het werkend te krijgen.

(ik weet niet zeker of dat adres goed is overigens....kijk even bij tips and tricks/alcatel adsl op de freak homepage of het klopt anders)

300+ New Features! 50 or so might not be intended but they're still new!
USB speedtouch werkt inmiddels
5 april 2003 - 11:41    reactie #3
geplaatst door: Benji
Het adres klopt, let op dat je dit kaal in je adresbalk zet, dus geen www.
Op dat adres kun je je modem bewerken, de handleiding daarvoor stond in de gebruiksaanwijzing van Mxstream ethernet-aansluiting.
Daarna werkte hij perfect!  :thumbs-up:
USB speedtouch werkt inmiddels
6 april 2003 - 12:52    reactie #4
geplaatst door: MacMiep
Hey, je zegt dat je je modem aan de praat hebt, kun je eens vertellen hoe? Ik heb er onder 10.2.4 namelijk problemen mee, de software doet het soms wel soms niet en het duurt heel lang om verbinding te maken enzo.
Hebbu tips?

Bvd, greetz, MacMiep

Al meer dan 20 jaar beheert Miep de MacMiepMacCursus op macmiep.nl & op macostutorial.com in het Engels èn Duits!
USB speedtouch werkt inmiddels
6 april 2003 - 21:42    reactie #5
geplaatst door: Benji
Bedoel je mijn modem? Of het usb-modem van Michel?
Als je het hebt over de usb moet je bij XS4All de goede driver downloaden, installeren en het werkt! Nadeel is dat je alleen kan inloggen direct na opstarten van de computer, wacht je een paar minuten dan kan het niet meer lukken. Voorts is het een erg instabiel modem voor X.  :thumbs-down:
USB speedtouch werkt inmiddels
6 april 2003 - 21:45    reactie #6
geplaatst door: Benji
Ik heb er trouwens nog een in de aanbieding... Alleen voor OS9...  :music:
USB speedtouch werkt inmiddels
6 april 2003 - 22:56    reactie #7
geplaatst door: MacMiep
Thx, het is gelukt, al weet ik niet of het inderdaad stabiel is, aangezien ik nu 2x direkt ben ingelogd...

grtz, MacMiep

Al meer dan 20 jaar beheert Miep de MacMiepMacCursus op macmiep.nl & op macostutorial.com in het Engels èn Duits!