Telenet
2 december 2004 - 21:05   
geplaatst door: neopiko
Ik heb hier al een windows laptop die internet heeft van telenet (draadloos)

maar nu heb ik onlangs een nieuwe G5 en ik wil deze dus ook online krijgen. dus ik belde naar telenet en die konden me dus niet echt helpen.... mijn airport kaart maar geen verbinding met het 'kastje'  :crazy:
(btw is van linksys)

ik gebruikte 'internet verbinding'  , 'airport assistent' en 'netwerk' en in geen van deze 3 kon ik de SSID , Channel , Web passphrase , web key en het acces point password invullen
:sad:

Wie kan mij helpen? ter informatie ik heb:

Apple G5 1.8 ghz dual , Airport Extreme kaart en een Linksys wireless G access point.

Close the world and open the next.
http://www.segaonline.nl / http://www.segaforum.nl
Telenet
2 december 2004 - 21:12    reactie #1
geplaatst door: Spink
Ik heb je een PB-tje gestuurd.

(Bewerkt door Spink om 21:15, 2-12-2004)

Telenet
3 december 2004 - 07:24    reactie #2
geplaatst door: MacFanGuy
van het ModeratorTeam
Onderwerp verplaatst.
Huh? Wat is dat, een PixelFreak?
Telenet
3 december 2004 - 11:47    reactie #3
geplaatst door: kid i
als telenet je draadloos netwerk heeft geïnstalleerd heb je pech gehad. zij veranderen de instellingen van je router zodat er maar 1 computer online kan. je hebt een paswoord nodig om de instellingen te resetten en dat geven ze niet mee.

als er toch iemand een oplossing voor dit probleem heeft mag dat altijd gepost worden! (ik heb de vraag hier al eens eerder gesteld denk ik)

Telenet
3 december 2004 - 11:49    reactie #4
geplaatst door: Miriam Streulens
en duo aansluiting aanvragen bij telenet, kost ongev. € 5,00  per maand meer
hebben ze bij mij gedaan (verleden jaar)

misschien helpt dit ?

Telenet
3 december 2004 - 11:53    reactie #5
geplaatst door: mvdg
Dat lijkt me dan wel de oplossing ja. Als het 'kastje' van hen afkomstig is en maar met 1 computer werkt,
dan is het niet zo gek als het niet werkt....
Mitch Design : websites en interactieve toepassingen : http://www.mitchdesign.nl
Telenet
3 december 2004 - 12:15    reactie #6
geplaatst door: ampersand
Je moet gewoon je abonnement wijzigen (kost je niks), on-line via Mijn Telenet op www.telenet.be naar Telenet Internet ExpressNet. Prijs is dezelfde maar je krijgt standaard 2 IP nummers!! Maandelijkse prijs van het abonnement blijft hetzelfde.
Telenet schakelt niet automatisch je oude abonnement over naar het nieuwe aanbod. Snelheid van versturen is ook iets sneller nu 192 Kbps i.p.v. 128 Kbps

Wat de draadloze LinkSys router betreft. Normaal kan je erin via http://192.168.0.1/ en dan Login: (leeg laten) Paswoord: admin

Zo zijn ze standaard ingesteld door Linksys, ik weet niet of Telenet zo slim is geweest om dit te wijzigen.


(Bewerkt door ampersand om 12:20, 3-12-2004)

(Bewerkt door ampersand om 12:21, 3-12-2004)

Telenet
3 december 2004 - 12:26    reactie #7
geplaatst door: kid i

Citaat
ampersand om 12:15, 3-12-2004
Wat de draadloze LinkSys router betreft. Normaal kan je erin via http://192.168.0.1/ en dan Login: (leeg laten) Paswoord: admin

Zo zijn ze standaard ingesteld door Linksys, ik weet niet of Telenet zo slim is geweest om dit te wijzigen.

login op deze manier werkt niet. en ze zijn wel zo slim geweest om het te veranderen. je moet gewoon zelf een router kopen en installeren, dan heb je geen problemen.

heb wel eens meegemaakt dat mijn ibook na enkele uren in het linksys-telenet-netwerkje plots wel een IP kreeg toegewezen en online ging. de andere computer kon het dan wel schudden natuurlijk.

ik vind het trouwens niet kunnen dat ze instellingen van apparaten wijzigen waar jij voor betaald hebt en je geen paswoord geven.

Telenet
4 december 2004 - 14:43    reactie #8
geplaatst door: ampersand
Als dat niet lukt, de router resetten.
Wel straf je koopt de Linksys router bij Telenet dan heb je toch wel recht op 100% functionaliteit van het product incl. handleiding. Handleiding eventueel downloaden van op www.linksys.com
Of blijft deze router eigendom van "TelePret"?