verbinding  PC en laptob
31 oktober 2003 - 15:50   
geplaatst door: Miriam Streulens
Jammer  (gaat over een PC en een laptob) maar 't is een vraag voor mijn lieve schoondochter.

Is een mogelijk om een netwerk te hebben tussen een PC en een laptob? (in dezelfde woning - en dus met hetzelfde @mail adres  zo moeten ze maar één maal betalen  anders moeten ze tweemaal abonn. geld betalen) Zo ja moeten zij dan ook een router hebben en welk is de beste.?

dank
Miriam

verbinding  PC en laptob
31 oktober 2003 - 17:35    reactie #1
geplaatst door: Macsel
Het ligt er een beetje aan hoe er verbinding met het internet wordt gemaakt. Maar (bij bijvoorbeeld) kabel of ADSL is een router (naar mijn mening) het meest geschikt. Beide computers worden op de router aangesloten en die verzocht de toegang naar het internet. Bovendien zit in een router een firewall ingebouwd die inbrekers tegenhoud. Dus nog veilig ook. Routers voor ADSL  / Kabel zijn niet zo kostbaar meer. HEb zelf een van Sweex en die bevalt prima. (was dacht ik 60 of 70 euro). Bij een telefoon lijn wordt het iets lastiger want dan moet een computer als gateway gaan werken. Geef dus even aan op welke manier je verbing maakt met het internet dan kunnen we je verder helpen !
Mac mini | 21,5" iMac Fusion Drive | vintage iPad (1st g) | iPhone (4S) | Airport extreme / express | Business: 15" MBP | 24" LED monitor
verbinding  PC en laptob
31 oktober 2003 - 17:39    reactie #2
geplaatst door: Miriam Streulens
 Macsel
bedankt Ik zal die boodschap zeker doorgeven .Het is wel kabel

groetjes

Miriam