Alle instellingen staan voor zover ik weet correct (zelfde als TiBook) en DHCP staat aan op de ADSL modem (Thomason Speedtouch 510i) en uit op de AE (geen IP adressen verspreiden).
Wat doe ik fout? Hoe kan ik checken of alle onderdelen goed werken?
Alvast bedankt voor de hulp!
't Is misschien een beetje onduidelijk uitgelegd, maar de pagina's van Apple betreffende Airport kunnen zeker het één en ander verhelderen.
merijnd om 0:30, 20-01-2005Ik heb recent een airport card (+ adapter) geïnstalleerd op een iMac G3 DV 600MHz. De kaart wordt wel herkend maar er komt geen signaal binnen van de Airport Express, zelfs niet binnen een straal van 1 meter. Op mijn TiBook komt het signaal echter prima binnen.
Misschien een lullige vraag, maar heb je de antenne wel in het kaartje gestoken?
Overigens werkt de AirPort Express zowel met AirPort gewoon (11 Mb) als met Extreme (54 Mbps) kaartjes.
Corrado om 9:17, 20-01-2005Ik meen dat Airport Express alleen maar airport extreme kaartjes herkent. De iMac G3 ondersteunt alleen airport-kaartjes (dus NIET de extreme versie). Een Airport Extreme Basisstation herkent wel de eerste versie van airportkaartjes.'t Is misschien een beetje onduidelijk uitgelegd, maar de pagina's van Apple betreffende Airport kunnen zeker het één en ander verhelderen.
Airport en AE worden wel ondersteund echter niet alle functionaliteiten en AIr =802.11b 11mbps en AE -802.11g 56mbps De onderlinge komunikatie zou moeten werken. Bij mij werkt het, echter waneer er een met een 802b in de lucht is dan zal de AE van 56 naar 11 terug schakelen en ben je de snelheids winst kwijt,
MacDokter om 9:27, 20-01-2005Overigens werkt de AirPort Express zowel met AirPort gewoon (11 Mb) als met Extreme (54 Mbps) kaartjes.
Inderdaad heb het opgezocht bij Apple; ik heb me totaal vergist, mea culpa. Negeer mijn eerste post aub.
(Bewerkt door Moordrechtse Koerier om 22:56, 7-10-2005)