Hoi,
Je kan je netwerk gewoon versterken door ergens een Express ertussen te plaatsen.
Ikzelf heb een Express met kabel aangesloten op een Extreme en de Express maakt een nieuw netwerk aan op 5Ghz. Werkt perfect
Ik heb wel gemerkt dat je met de wizard heel makelijk het netwerk naar je eigen wensen kan aanpassen ... beetje logisch denken en het werkt.
Voordien heb ik hier op het forum heel veel vragen gesteld en dacht dat dit alles veel moeilijker zou gaan. Echter zijn er onbeperkte mogelijkheden om je
netwerk uit te breiden en wat jij vraagt is zeker mogelijk. Met of zonder kabel ... gewoon doen, voor de prijs van een Express moet je het zeker niet laten.
Mijn configuratie:
Airport Extreme op 2,4 Ghz draadloos netwerk
Airport Express (G-versie) draadloos verbonden met de Extreme om muziek naar de stereo te streamen.
Airport Express (N-versie) met de kabel aan de Airport Extreme en de Express maakt een nieuw draadloos netwerk aan op 5Ghz naar mijn 2 iMac's (supersnel)
iPod Touch maakt gebruik van het draadloos netwerk van de Airport Extreme.
Dus met 1 Airport Extreme en 2 Airport Express heb ik een super draadloze verbinding op zowel 2,4 Ghz voor ouder apparaten en 5 Ghz voor de nieuwere.
Gewoon doen