MSN/Yahoo/AOL met webcam in een programma...
29 februari 2004 - 06:22   
geplaatst door: Gefco
weet iemand of er een programma is wat zowel voor MSN, Yahoo als AOL als IM client werkt waar je je webcam mee kan gebruiken... (voor OS X.3 )

Alvast bedankt!

-eMac 1Ghz/80GB/1024MB/Superdrive
-iSight -iPod clickwheel 20GB
-iBook G4 1.2 ghz/30GB/512MB/Combo 12"
MSN/Yahoo/AOL met webcam in een programma...
29 februari 2004 - 09:47    reactie #1
geplaatst door: Spikes
Is er niet. Wil je cross-platform videochatten, dan heb je de keuze uit Yahoo (zonder geluid) of AIM. Die laatste heeft nu een nieuwe versie voor o.a. Windows die compatible is met iChat AV. Met MSN val je buiten de boot: die heeft alleen maar videochat voor één bepaald platform. Daarnaast is er geloof ik nog zoiets als iSpQ, maar daar heb ik geen ervaring mee.
Wil je meerdere chat IM clients aankunnen zonder video, dan is Proteus een aardige optie, maar het is lang niet zo stabiel als bijvoorbeeld iChat.
Mijn wens: iChat wordt MSN compatible.
MSN/Yahoo/AOL met webcam in een programma...
29 februari 2004 - 10:04    reactie #2
geplaatst door: AdsLEXy
Je vergeet iVisit. Alle platforms, zelfs met meerdere mensen tegelijk en gratis.
Wanneer gaan die hoge heren nou eens om de tafel zitten om al die Messengers nou eens met elkaar te integereren. Laat me raden, geldkwestie? Duh!
Alex.
StudioR@dioLEXY MUSIC TO SERVE YOU WHILE YOU SURF THE HIGHW@Y![/i]
iLiveRadio ROCKthurs- POPsunday 21:00-23:00 CET
LIVE / PODCAST / http://www.studioradiolexy.nl/ / http://studioradiolexy.web-log.nl
MSN/Yahoo/AOL met webcam in een programma...
29 februari 2004 - 12:02    reactie #3
geplaatst door: Gefco
Wat een geneuzel die messengers.... Gewoon een enkele industriestandaard! dank u!. Voor dat we smtp hadden, zaten mensen ook nog met AX25, UMS en nog erger TelexC te werken.... en dat heeft mwah 10 jaar moeten duren  :cry:
-eMac 1Ghz/80GB/1024MB/Superdrive
-iSight -iPod clickwheel 20GB
-iBook G4 1.2 ghz/30GB/512MB/Combo 12"
MSN/Yahoo/AOL met webcam in een programma...
23 maart 2004 - 15:35    reactie #4
geplaatst door: PeterCornelis

Citaat
Spikes om 9:47, 29-02-2004
Is er niet. Wil je cross-platform videochatten, dan heb je de keuze uit Yahoo (zonder geluid) of AIM. .

Bij mij heeft Yahoo Messenger wel geluid. Video is goed maar erg traag (veel trager dan iChat)
14" MBP; iPhone 15Plus; iPad air; TV4; Watch6; Time Capsule; EarPods Pro; AirTags.
www.appleclubeindhoven.nl