geplaatst door: ▫︎
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/MyRadio.jpg
MyRadio: de manier om radio te luisteren zoekt beta-testers
In het tijdperk van web 3.0 voldoet een radiostation, dat voor jouw beslist wat er gedraaid wordt, voor veel mensen natuurlijk niet meer. Er is de afgelopen jaren in Hilversum dan ook keihard gewerkt aan een compleet nieuw radioproduct, en dat heet MyRadio.[img=ads]http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&c=19&mc=imp&pli=4889610&PluID=0&ord=%n&rtu=-1[/img][img=ads]http://openx.adfactor.nl/www/delivery/avw.php?bannerid=7037[/img]

MyRadio werkt dan ook helemaal niet zoals je dat tot nu toe gewend bent. Want waar je bij een 'gewoon' station luistert naar wat je aangeboden krijgt, is het bij MyRadio precies andersom. Dus jij bepaalt naar wat voor soort muziek je luistert, en jouw smaak zal de selectie die je te horen krijgt ook steeds meer beïnvloeden.

MyRadio komt met 20 kant en klare stations, waarvan je er eentje kunt kiezen, of een combinatie van meerdere. Daarna kan je met 'Likes' en 'Dislikes' aangeven welke muziek jij wel en niet leuk vindt, en MyRadio zal zich steeds meer aan jouw smaak aanpassen. Omdat er met dit systeem gewerkt wordt heb je wel een Hyves- of Facebookaccount nodig, binnenkort komt daar ook nog ondersteuning voor LinkedIn, Google+ en Twitter bij.

Na het inloggen kan je een desktop-app voor Mac OSX en Windows downloaden, binnenkort (voor eind juni) komen daar ook nog apps voor iOS en Android bij.

Vanaf september is MyRadio beschikbaar voor heel Nederland. Maar je kan je nu al aanmelden als bèta-tester, en zo een van de eerste testers/gebruikers worden van MyRadio! En daarnaast kan je je volgers natuurlijk ook meteen laten kennismaken met MyRadio.

Ook je product of dienst op MacFreak onder de aandacht brengen? Klik dan hier.