4D / Lasso voor Dreamweaver / GoLive
21 december 2002 - 00:44   
geplaatst door: Peter Villevoye
Deze week verschenen 2 nieuwe stukjes software die specifieke database-koppelingen vanuit webdesign-software mogelijk maken. Het betreft een 4D-plugin voor Macromedia DreamWeaver en een Lasso-extensie voor Adobe GoLive.
Kies maar uit met welke je aan de slag wil !
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !
4D / Lasso voor Dreamweaver / GoLive
22 december 2002 - 00:33    reactie #1
geplaatst door: TLM
Ik hoop echt dat de nieuwe versie (van 1.0 naar 6.0 is een hele stap  :cool:  beter werkt dan de eerste. Heb die ooit getest samen met GL 4 en dat was niet of minder dan een ramp.

GoLive was toen al niet echt gekend als een stabiel beestje, en met de Lasso soft erbij was het helemaal niet meer werkbaar.

Anders geen slecht woord over Blueworld, ze maken goeie soft, alleen behoorlijk duur althans als je niet professioneel bezig bent met (dynamische) websites.

TLM

Zo Peter aangepast, 'k zag het nu ook (maar eventjes vier woorden vergeten). Tja aan het tijdstip van de originele reactie te zien kon het ook niet anders dan foutlopen  :dozingoff:

(Bewerkt door TLM om 20:01, 22-12-2002)
4D / Lasso voor Dreamweaver / GoLive
22 december 2002 - 13:03    reactie #2
geplaatst door: Peter Villevoye
GoLive is inmiddels een ENORM GROOT pakket, met héél veel technieken
en bijzonder veel eigen cryptiek en merkwaardige gedachten en werkwijzen.
Wat ooit begon is met het Heilige Grid (voor lay-out) is nu een wereld van
webdesign waar je je maandenlang in kunt verdwalen.

PS: ik heb xxxx tegen telegram-stijl berichten, maar als je cruciale xxxxxx
zoals "niet" weglaat, dan hoop ik xxx we je berichten nog goed begrijpen...
:wink:
Studea — Advies - Training - Begeleiding in DTP, web- en app-design.  En... een PixelFreak !