Kritieke updates voor Flashplayer en Air
10 december 2009 - 10:37   
geplaatst door: Robert
[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/FlashPlayer.jpg[/img]Adobe heeft laten weten dat er een aantal kritieke fouten (critical vulnerabilities) gevonden zijn in zowel Flash Player als in Air. De problemen konden leiden van het crashen van het programma tot, in het meest extreme geval, de mogelijkheid dat een hacker je machine over zou kunnen nemen.

Het lijkt dan ook niet onverstandig om te doen wat Adobe aanraadt, namelijk even naar deze pagina gaan om een nieuwe versie van Flash Player op te halen. En als je dan toch bezig bent, op deze pagina vindt je ook meteen een nieuwe versie van Air.
Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Kritieke updates voor Flashplayer en Air
10 december 2009 - 11:41    reactie #1
geplaatst door: Tschiks
Zojuist geïnstalleerd op mijn Macbook (early 2008) en zodra ik safari of chrome opstartte begon de ventilator als een gek te draaien. gelijk deze versie verwijderd en de beta versie geïnstalleerd. nu gelukkig weer geruisloos.  :smile:

(Bewerkt door Tschiks om 11:42, 10-12-2009)
Kritieke updates voor Flashplayer en Air
10 december 2009 - 13:51    reactie #2
geplaatst door: knislow
tijdje terug een beta van flash gedownload nu wel deze versie niet installeren omdat mijn eigen versie nieuwer is... iemand een idee hoe op te lossen?
ɹǝʌ ʇǝıu ʇɯoʞ
uɐɐʇs ʇɟɾılq puoɹƃ ǝp do uǝuǝq ǝpıǝq ʇǝɯ ǝıʍ
http://www.2thepointdesign.nl 2thePoint Design Zelhem Hackintosh Dell inspiron 1525 | Mac Mini|Macbook Pro| iMac|iPhone
Kritieke updates voor Flashplayer en Air
10 december 2009 - 14:46    reactie #3
geplaatst door: Tschiks
de beta versie verwijderen door de uninstaller van de adobe site  :biggrin: