geplaatst door: Leon
Mac Support houdt op 29 april weer een seminar met als doel informatie te verstrekken m.b.t. de overstap naar Mac OS X, InDesign en kleurcalibratie van TFT schermen. Het seminar is gratis, en meer informatie is te vinden op de website van Mac Support, waar overigens ook flinke inruil kortingen gegeven worden bij aanschaf van bepaalde bundels. Het begint met 250 euro inruil voor een oude Centris, en loopt op naarmate de machine jonger is.

Het programma:

14.00-15.00 Overstappen naar MacOS X, Michel Roelofs van Apple geeft een demonstratie van de voordelen van MacOS X ten opzichte van de oudere besturingssystemen. Tevens mogelijkheid voor het stellen van vragen.
15.00-16.00 Adobe geeft een demonstratie van de mogelijkheden van InDesign. Er is mogelijkheid voor het stellen van vragen.
16.00-17.00 Erik Koldenhof, een specialist op het gebied van kleurbeheersing laat zien dat het Apple 20" scherm voor kleurbeoordeling net zo goed (of slecht) is als de gemiddelde beeldbuis, en op sommige punten zelfs beter scoort. Tevens een sessie over kleurcallibratie van TFT-schermen.