[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/apple.jpg[/img] Paul Shin Devine, voormalig global supply manager van Apple Inc. is aangeklaagd door de federale autoriteiten wegens fraude en het aannemen van steekpenningen van verschillende fabrikanten van accessoires in China, Korea, Taiwan en Singapore.
Ook Apple heeft een aanklacht neergelegd waarin ze hem beschuldigen van het aannemen van $1.000.000 in ruil voor gevoelige bedrijfsinformatie.
Accessoire fabrikanten hebben er namelijk baat bij om als allereerste accessoires aan te kunnen bieden voor Apple producten zoals iPad, iPod en iPhone. Daardoor hadden we bij MacFreak bijvoorbeeld al eens een nieuwsbericht over een
witte iPhone die uit die hoek kwam.
De informatie, die Devine de fabrikanten toespeelde, werd gebruikt om een betere onderhandelingspositie te krijgen bij contractbesprekingen met Apple.
Bron:
Reuters