Ger Nijkamp om 13:34, 30-09-2009
'n Flauwe opmerking, érg flauw zelfs... Geen idee of de zinsnede 'dat je dit krijgt als je haastige nerds niet controleert op hun spelling' inderdaad daarop doelde. Maar wordt er werkelijk gedacht dat dit type opmerkingen of verwijzingen een stimulans zijn voor de redactie..?
[ Ger ]
Er stond toch een knipoogje bij? Iedereen maakt fouten, zoals de eerste poster goed laat zien.
En dan heb je posters (die te snel schrijven), mensen van Macfreak (die een groot deel van hun vrije tijd opofferen om deze mooie site te onderhouden en ons van onze dagelijkse dosis apple-drugs voorzien) en je hebt gigantisch multinationals (die duizenden euro's voor hun producten vragen).
In die laatste categorie is het het echt onvergefelijk die troep waar Adobe ons mee opzadelt. Ik overweeg dan ook steeds meer overtestappen naar OpenSource pakketten. Niet dat je dan minder fouten hebt per sé, maar bij een gratis pakket heb je ook minder het gevoel dat je genaaid wordt.
Adobe zou er goed aan doen het voorbeeld van Snow Leopard te volgen: geen nieuwe features, maar eens even goed onder de moterkap poetsen