
Een rondje iPad-geruchten (update: 128GB iPad gelanceerd)
Er doen weer een aantel geruchten over de iPad de ronde, en omdat wij niet non-stop aan ieder klein geruchtje aandacht willen besteden hierbij een verzameling van de belangrijkste die we voorbij hebben zien komen:
Binnenkort een 128 GB iPad?Waarschijnlijk komt Apple
binnenkort met een
iPad met 128 GB opslag. De prijs daarvoor zou op 805 euro komen.
Deze is inmiddels vandaag door Apple gelanceerd:
Prijzen en verkrijgbaarheid
De nieuwe 128-GB versies van de iPad van de vierde generatie zullen vanaf dinsdag 5 februari in een zwarte of witte uitvoering verkrijgbaar zijn voor de adviesprijs van 805 incl. btw ( 665,29 excl. btw) voor het iPad-model met Wi-Fi en 935 incl. btw ( 772,73 excl. btw) voor het iPad-model met Wi-Fi + Cellular. Alle versies van de 128-GB iPad zullen verkrijgbaar zijn bij de Apple Online Store, de Apple Retail Stores en bepaalde erkende Apple resellers.
De iPad 5 in de herfst?De iPad 5 zal waarschijnlijk in de herfst uitkomen (waarschijnlijk in de buurt van oktober) en als codenummer J72 hebben.
Ook een nieuwe iPad mini in de herfst?De tweede generatie van de iPad mini zou codenaam J85 hebben en ook in de herfst uitkomen, waarschijnlijk op hetzelfde moment als de iPad 5. Waarschijnlijk verandert het uiterlijk niet, maar krijgt het wel een Retina Display, waarschijnlijk een
IGZO scherm. Verder worden er weinig veranderingen voor de iPad mini verwacht.
Krijgt de iPad dezelfde achterkant als de iPad mini?Als laatste het gerucht dat de achterkant van de iPad 5 waarschijnlijk
Woordengaat lijken op de iPad mini, zoals ook op onderstaande foto te zien is. Op zich niet heel erg verrassend, want de mini gaat als warme broodjes over de toonbank, en een goed voorbeeld doet nu eenmaal volgen.
