Leon om 17:50, 9-04-2003
De rede dat Dell gestopt is, is volgens hun zeggen omdat Apple een aantal veranderingen wil doorvoeren in de wederverkoop voorwaarden tussen beide partijen.
Leon, als ik deze zin goed lees kan het dus ook best zo zijn dat Apple het vertikt heeft Dell PC's te gaan verkopen in de on-line Apple Store... (we weten niet of dat onderdeel was van het oorspronkelijke contract).
Of is het pure discriminatie? De iPod viel ook wel érg uit de toon met z'n witte kleurtje... en Apple wilde geen zwarte iPods leveren?
Als je als computerfabrikant kan leven met het gegeven dat je klanten jouw product uitmaken voor 'Mijn zwarte Dell', dan staat het haaks op de liefkozende houding die de gemiddelde Mac-gebruiker richting zijn Macje heeft. Geen basis voor de perfecte samenwerking lijkt mij.
Maar de werkelijke reden is natuurlijk dat Dell er zó veel van verkocht dat Apple de marges wat aan wilde scherpen.

[ Ger ]
Goed, en nu weer even serieus...