"A lot of companies publish how green their building is, but it doesn't matter if you're shipping millions of power-hungry products with toxic chemicals in them. It's like asking a cigarette company how green their office is."
karel apple om 11:01, 25-09-2009 en wordt die verantwoordelijkheid neergelegd daar waar ze hoort: bij de producent en niet, zoals bijvoorbeeld bij de autoindustrie, bij de consument.
Abduct om 9:34, 25-09-2009Ik ben me er overigens van bewust dat nog lang niet met zekerheid is vastgesteld dat elektromagnetische velden schade aanrichten. De website http://www.elektrosmog.nl geeft een indruk van wat er op dit punt allemaal aan de orde is. Maar zou Apple net zo losjes met elektrosmog omspringen als nu het geval is als ontdekt zou worden dat deze straling ernstige schade aan de lever aan kan richten?