Update: iOS 8.1.2
9 december 2014 - 20:26   
geplaatst door: Robert
http://www.macfreak.nl/modules/news/images/iOS8-icoon.jpg
Update: iOS 8.1.2
Apple heeft een update voor iOS 8 uitgebracht voor de iPhone, iPod touch en iPad met als versienummer 8.1.2. Op dit moment is alleen bekend dat deze update er voor zorgt dat een probleem verholpen wordt waarbij gekochte ringtones via iTunes verdwenen.

Daardoor lijkt deze update eigenlijk alleen bedoeld voor de iPhone, maar op een iPod touch of iPad krijg je ook de melding dat deze update beschikbaar is. Misschien dat er ook verbeteringen voor de veiligheid in zitten, maar op de pagina die daarover gaat is nog niets te vinden over 8.1.2, misschien dat die informatie later nog wordt toegevoegd.

Hieronder de informatie die Apple wel bij deze update geeft:
Citaat


What's New In This Version:

This release includes bug fixes and addresses a problem where ringtones purchased through the iTunes Store may have been removed from your device. To restore these ringtones, visit itunes.com/restore-tones from your iOS device.

For information on the security content of this update, please visit this website: http://support.apple.com/kb/HT1222


Heb je zelf last gehad van verdwijnende ringtones, en zijn ze na de update niet terug, dan moet je na deze update met je iPhone even op deze iTunes-link klikken. Dat werkt trouwens alleen maar als je iOS 8.1.2 op je iDevice hebt staan, als je het met een oudere versie van iOS probeert dan krijg je een melding dat je eerst die 8.1.2 update moet uitvoeren.

Je kunt deze iOS 8.1.2 update draadloos naar binnen halen, maar wij raden altijd aan om het via iTunes te doen en dan eerst een back-up van je iDevice te maken.



Klik hier voor informatie over het onder de aandacht brengen van producten of diensten op MacFreak.
Update: iOS 8.1.2
9 december 2014 - 23:43    reactie #1
geplaatst door: Jamo
Robert, als je goed leest, dan wordt er niet alleen een probleem met ringtones opgelost. Letterlijk staat er: ... includes bug fixes and addresses a problem ...
Jamo
Update: iOS 8.1.2
10 december 2014 - 07:02    reactie #2
geplaatst door: Wimusia
Heb ik net een jailbreak op mijn iphone 5 uitgevoerd met 8.1.1, dus laat ik deze even voor wat hij is  :cool:
Mac mini 16 GB - 256 GB SSD - MacOS - iPhone SE 10.0.2- Synology DS 412+ Apple TV 3 (A1469) iPad Air 2 64Gig 9.3.5
Update: iOS 8.1.2
10 december 2014 - 18:24    reactie #3
geplaatst door: Pieterr
Erg fijn... Spotlight vindt geen apps meer in 8.1.2.  :sad:

http://osxdaily.com/2014/12/09/ios-8-1-2-update-download/


Hm. Even wat vinkjes uitgezet in de Settings, en nu worden Apps wel weer gevonden...

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1827504
"One experiment is worth a thousand expert opinions."
Update: iOS 8.1.2
10 december 2014 - 20:18    reactie #4
geplaatst door: Schrijnie
Dat deed Spotlight voorheen ook al niet, vinkjes uit en weer aanzetten verhelpt dat (als je pech hebt slechts totdat je weer opnieuw opstart).
Update: iOS 8.1.2
14 december 2014 - 21:25    reactie #5
geplaatst door: Corvara
WhatsApp geeft geen meldingen meer op startscherm na update naar 8.1.2 en zelfde voor Telegram en LinkedIn. Als ik WhatsApp handmatig start dan komt elke keer de melding "Verbind met iTunes om pushberichtgeving te gebruiken" er is alleen een "OK" knop maar het helpt niets. Ook opnieuw koppelen aan iTunes helpt niet. App opnieuw installeren helpt niet. Lijkt me een ernstige Bug in 8.1.2 !!