[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/iPod5G.jpg[/img]Eigenaren van een iPod kun je het nauwelijks kwalijk nemen als ze een beetje voorzichtig omspringen met hun geliefde muziek en/of videospeler.
Want Google op '
ipod theft' en je krijgt tegenwoordig al 2.230.000 resultaten. Natuurlijk zijn dat niet allemaal horror-verhalen, maar het zet je toch wel aan het denken.
Maar niet langer meer getreurd, de ultieme oplossing is er nu: koop een Hide-a-Pod en stop je iPod daarin en het risico dat iemand hem nog wilt stelen is meteen een stuk kleiner.
Want de vermomming is dermate dat het de doelgroep waarschijnlijk een stuk minder aanspreekt.
Het is mij nog niet helemaal duidelijk of het één grote grap is of dat ze ook daadwerkelijk orders aannemen, ik ga er van uit dat het om een - wat mij betreft - prima geslaagde grap gaat.
Hoe dan ook, de Hide-a-Pod is
hier te bewonderen.