[img=right]http://www.macfreak.nl/base/data/news/images/dell.gif[/img]Lange tijd waren ze bij Dell de weg kwijt. Zo
zei Michael Dell enige jaren terug dat Apple er maar beter mee op kon houden, maar inmiddels zou Apple, als ze dat zouden willen, het bedrijf van meneer Dell met cash
kunnen overnemen.
Maar Dell timmert hard aan de weg de laatste tijd en het bewijs daarvan is de
Zino HD. Duidelijk op de Mac mini geïnspireerd en met verschillende kleuren die weer aan de originele iMac doen denken, heeft dit doosje toch wel wat in zijn mars.
Met name de HDMI poort, de twee eSATA poorten en ingebouwde geheugenkaart-lezer maken het een interessante optie voor naast de televisie. Een kale Zino HD kost 230 dollar, als je de duurste optie die Microsoft aanbiedt er op zet en hem volpropt met geheugen kom je volgens Wired op zo'n 808 dollar uit.
Dus zien we later een mini met HDMI? Niet waarschijnlijk, want Apple heeft alle kaarten op de DisplayPort gezet en die laatste heeft qua energiegebruik en bandbreedte ook
betere kaarten dan HDMI, alleen gaat er jammer genoeg geen audio overheen. Maar een eSata connector er bij en een USB poort minder op de mini zou bijvoorbeeld wel welkom zijn.