Eind januari van 2005, over grofweg twee maandjes, komt het eerste nummer van het langverwachte MacFreak-Magazine uit. In dit eerste nummer zullen wij aandacht besteden aan diverse leuke onderwerpen, achtergrond artikelen, workshops en nog veel meer fantastische en boeiende zaken.
Voor nummer #1 zijn nog niet alle advertentieruimtes verkocht. Wil je van deze unieke kans gebruik maken om in deze bijzondere eerste uitgave adverteren, dan kan dat nog steeds, maar wees er wel snel bij want de ruimte is beperkt!
Advertentietarieven en een dummy van het blad zijn op aanvraag. De advertenties variëren van een hele, halve, en kwart pagina in full-color. Voor meer informatie kun je contact opnemen met
leon@macfreak.nl, of telefonisch via 06 - 123 81 482. De eerste oplage zal 10.000 exemplaren bedragen (80 pagina's waarvan 60 redactioneel) die via vele ludieke acties, via Apple dealers en natuurlijk via onze website verspreid zullen worden.